1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 84 Honza Svatoš | 1. 11. 2007

Listo(od)pad(k)ové vydání

Sotva nám začal předposlední měsíc roku, už je tu nové vydání. Je opět trochu slabší, protože příspěvky od čtenářů jsou od doby začátku školního roku méně časté. Že by vás škola tak vytěžovala? Nechutné :-) Zkuste s tím prosím něco udělat, nebo nebudeme mít do dalších verzí co dávat a to by byla škoda :-( Počet vydaných knihoven je však nadprůměrný, protože redaktoři jsou školou už natolik znechucení, že raději zapnou editor a tvoří :-)

Omluva: v době vydání verze 83 byl server našeho webhostera stěhován, proto byl dva dny nedostupný. Velmi se za to omlouváme, ale nebylo v naši moci to ovlivnit. Škoda že to vyšlo zrovna na dobu vydání nové verze. Tu se sice na web ještě v noci povedlo nahrát, ale následující dva dny, kdy většina z vás na web chodí, byla nedostupná.

 

Za necelý měsíc od poslední aktualizace se toho moc nestalo. Xmilek slíbil, že v knihovně Filmů bude pokračovat, hned jak se stabilizuje jeho pracovní vytížení, Jake opět odešel z NFS webu ke konkurenci a Ondra konečně dodělal skoro všechno co slíbil. Víc se už dočtete v drbech, o něco níž :-)

Redakční drby:

 

Mirek nás šokoval, kdy svůj nový počítač dal synovi a sám jede zase na své staré plečce :-) Možná proto je tak málo nových cheatů a návodů, protože jeho starý počítač už nezvládá tolik textů zobrazit, natož přidat :-) Myslím, že tento příběh by pro vás mohl sloužit jako antikoncepce - aneb proč si pořizovat děti, co myslíte? :-)
 
Ondra  - nevíme co se přesně stalo, ale Ondra skutečně pracoval! Ne sice nějak výrazně dlouho, ale pracoval! Dokázal dokončit několik projektů a úkolů. Teď už ale zřejmě bude odpočívat až do konce století... Přesto ho musíme nominovat na pracovníka měsíce :-)

AnhHai - protože momentálně studuje jen jednu vysokou školu a to navíc dálkově, rozhodl se věnovat umění a začal hrát na klavír. Cvičí denně a podle jeho vlastních slov mu to velmi jde. V tom druhém se ovšem rozchází s tvrzením sousedů, se kterými jsme mluvili. Původně si totiž mysleli, že ten kravál způsobuje rekonstrukce výtahové šachty. :-)

Noruen - musíme vám s lítostí oznámit, že Noruen chytil velmi vážnou nemoc. Jedná se o LástHuntérii. Projevuje se tak, že dostane úkol, který slíbí velmi brzo splnit a pak ho musíte měsíce upomínat, aby to vůbec udělal :-) Nepleťte si to s leností, ta je sice podobná, ale ne tak vážná :-)
 
DevelX - v této verzi přidal pouze jeden návod, protože tvrdí, že jich víc nedostal. My ovšem víme, že pravda je opět někde jinde. Samozřejmě že jich má plný e-mail, jen neměl čas. Věnoval se totiž chatování s jednou neznámou dívkou. Jako obvykle se z ní ale vyklubal jen další úchylák, do už tak rozsáhlé DevelXovy sbírky ctitelů. :-)

TonySkate - byl viděn na Invexu, jak obíhá všechny stánky rychlého občerstvení a o každém píše recenzi. Nejsem si zcela jistý, jestli správně pochopil, o čem že tato výstava je :-)

Jake zkoušel na Invexu kariéru kamelota, kdy rozdával letáky odkazující na naše weby. Bohužel jediným zájemcem se stal jakýsi muž bez domova, který je všechny naložil na kárku a jel je do sběrny vyměnit za finanční prostředky určené pro nákup Okeny, či podobného nápoje bohů. :-)

WinBoss - lépe známý pod přezdívkou WimBoss, WinDos, či Hulán mladší, sestrojil utilitku, která shrnuje všechny naše projekty do jednoho rozcestníku. Požádal nás o testování a my mu vyšli samozřejmě vstříc. Netušili jsme však, že tato utilita obsahuje trojského koně, který v našich PC rozšíří něco jako virus. Při každém zapnutí PC je po nás vyžadováno heslo a to zní: "WinBoss je bůh a minigolf je pro děti". To musíte napsat 10x a pak můžete konečně normálně pracovat :-)
BTW: AnhHai tvrdí, že on nemá v počítači trojského koně, ale trojské kuře... divné :-)

Kajlin se stále snaží studovat a já ji v tom podporuji. Každý den ji vyzvedávám z družiny, hlídám jestli má napsané a nakreslené úkoly a jestli si zase nezapomněla přezůvky. Život na vysoké škole holt není lehký pro nikoho :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.