1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 85 Honza Svatoš | 1. 12. 2007

Předvánoční a přednovoroční vydání je tady (č.85)!

Tak a je to tady. Poslední verze v roce 2007. Pojali jsme ji velkolepě, všichni se hodně snažili a výsledek si můžete sami prohlédnout. Snad se vám bude vše líbit a přispěje to k vaši dobré náladě. Vánoční svátky by měly být hlavně o pohodě, klidu a dobré náladě. Nejen o dárcích a přežírání. I když kdo by odolal, všude takových dobrot ;-) Zkuste se na chvíli zastavit a přemýšlet o tom, jaké byly pro vás vánoce dřív a jaké budou za pár let. A pokud zjistíte, že nevíte jaké budou, snažte si vychutnat právě ty letošní! Ať se Vám líbí!

 

ScoTeam Vám přeje

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE

 

 

 

Letošním vánočním dárkem od nás pro vás je:

- 20 nových návodů na PC hry

- přes 30 nových cheatů na Playstation

- takřka 50 nových cheatů na X-box

- 100 nových cheatů v knihovně GBA/GC/N-GAGE/S-DC/S-MD

- 13 recenzí

- 100 nových příspěvků v songbooku

- 35 vtipných obrázků

- 10 položek v knihovně o web programování

- a další updaty...

 

+

 

WinBoss si pro vás připravil speciální prográmek s názvem Scorpion's Ways Jde o rozcestník všech našich produktů, od programů až po všechny webové stránky našeho týmu a jeho členů. Program je kompatibilní s Win98/XP/Vista. Najdete ho jako součást v Plném instalačním balíku na webu,

na kompletním instalačním balíku na Level DVD a určitě i na WinBossově webu :) Více informací v knihovně Playstation.

 

+


 

SCORPIONS MOD pro hru Stalker na webu sice už pár dní je, ale pro čtenáře Cheatera je to snad nová informace :)  Vše se o této modifikaci dozvíte na adrese: http://stalker.scorpions.cz/modding/index.php?clanek=13

 

 

PODĚKOVÁNÍ VŠEM ČLENŮM, REDAKTORŮM A PŘISPĚVATELŮM SCO TEAMU ZA JEJICH PRÁCI V TOMTO ROCE A PŘÁNÍ DOBRÉ SPOLUPRÁCE I V NÁSLEDUJÍCÍM ROCE 2008!

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - byl tolik zklamán neúspěchem soutěže, kterou vyhlásil ve svém editorialu, že se dal na pití. Zalezl do špajzu a vypil všechno co teklo. Po třech lahvích domácí slivovice přišel na řadu zbytek rumu, co měla jeho žena do vánočního cukroví, vaječný koňak bez vajec, likér na žaludek, likér na žlučník, likér na potíže po likéru, francovka, pardon, frankovka, zkvašený kompot z angreštu a pak už nevíme, protože tam končí stopa našeho týmového génia. :-( Dále jsou jen kusé zprávy, že někteří obyvatelé stejného paneláku ho viděli, jak prolejzá světlíkem v 5. patře, leze výtahovou šachtou po lanech po hlavě dolů, přeskakuje popelnice na tříděný odpad a mizí někde v Libušské rokli. Pokud ho uvidíte, určitě nám dejte vědět! :-)

 

Ondra - bohužel trpí vrcholnou fází LástHuntérie, která se projevuje už nejen vymlouváním na nedostatek času, sexuálně náročnou přítelkyni, únos mimozemšťany, ale rovnou přestal reagovat úplně. Budeme muset přistoupit k léčbě šokem... Hihaji, kam jdeš, říkal jsem šokem, ne šukem! :-)

 

Jake - uvažuje o prodání všech svých aut, protože není snad žádné, které by mu někdo nenaboural nebo nevykradl. Ale my se obáváme, že to je osud, že to nepomůže, že Jakovi stejně vykradou třeba i jen angličáka :-)

 

Noruen - náš malý Little Poo byl v poslední době graficky velice plodný a oplodnil tak svým nápadem několik webdesignů. Snad je i dodělá ;-) Také víme, že má problémy s naraženým žebrem. Prý si nevzpomíná, jak si ho narazil, což je dobře, jinak by nás mohl zažalovat za ublížení na zdraví :-) Ale skutečně to byla nehoda, v KFC nebyl na koženém gauči skoro vidět a Kajli na něj omylem sedla a já se notebookem snažil jen rozmlátit tu nepohodlnou bouli vedle ní :-)

 

Tonyskate - interně přezdívaný Ponnyskejt, se už tak těší na Mafii2, že si nechal ušít nový oblek přesně podle filmu Kmotr. Sice v tom vypadá, že jde právě z tanečních, ale třeba to bude mezi zločinci budit větší respekt :-) Nyní řeší problém s kloboukem a svoji výškou. Ne že by mu klobouk neslušel nebo ho nemohl na svoji poněkud větší hlavu narvat, ale problém je, že když si dá dvoumetrový člověk na hlavu klobouk, má pak problémy se vejít nejen do dveří, ale musí např. i v autobusu stát v předklonu nebo v místě, kde je střešní okno :-) Snažili jsme se mu pomoci, ale náš návrh, uříznout mu nohy nad kolenem, odmítl. Ať si tedy trhne nohou :-)

 

HaiAnh - tak už je zase normální! :-) Byl viděn, jak očuchává a posléze i sexuálně obtěžuje zahradní grill! :-) Jsme moc rádi, že ho ta odporná záliba v holkách přešla ;-)

 

WinBoss - zažil si houpačku na Poradně, když se z co-admina stal nezaměstnaným a za chvíli se vyšvihl až na hlavní pozici admina. Oficiálně mu to Jake daroval, ale neoficiálně jsme zjistili, že WinBoss použil jako vždy nechutného vydírání a vyhrožoval Jakovi, že pokud nebude adminem, rozšlape mu jeho angličáky. Jake raději souhlasil s "dobrovolným" předáním funkce :-)

 

DevelX - spolu se snížením venkovních teplot přišlo i ochlazení jeho chlapeckého fan klubu, který ho tedy již tolik neobtěžuje :-) Proto našel odvahu kontaktovat osobu opačného pohlaví (tím myslím holku, ne kluka, co ho má obráceně!! :-) a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Pokud to vyjde, určitě brzy přineseme aktuální informace!

 

xmilek - když zrovna nesaje krev, chystá se na svůj přerod. Už brzy by se měl zase vrátit do normálního Sco-života, tedy aspoň doufáme, že se tak stane. Problém bude jen v tom, že z něj budeme muset odrbat ten roční nános morálního bahna, sehnat povolení od manželky a píchnout očkování proti LástHuntérii, která teď nebývale řádí :-)

 

Kajli - nevíme z čeho, ale po návštěvě KFC má děsně otlačenou prdelku a na svém noťásku podivné škrábance. :-)) Ta dnešní technika nic nevydrží... Další zprávy o Kajli nemám, nic nového nevařila, ve škole skoro nepodvádí, překládání ji jde, nikde se neztratila, takže celkem nuda :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.