1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 86 Honza Svatoš | 1. 1. 2008

Vítejte roku 2oo8 a verze 86!

 

Začínáme další rok! Copak nám asi přinese pěkného? Něco pěkného musí... Třeba bychom uvítali takové nové pracovité redaktory :-) Nebo alespoň spoustu textíků od čtenářů... Udělal jsem při zálohování dat rekapitulaci ve své e-mailové schránce a spočítal jsem, že v roce 2007 na ni přišlo 9200 e-mailů! Odpověděl jsem na 8000 z nich! Bohužel, čím dál tím míň přichází příspěvky, které se dají zařadit. Ve většině mailů se spíš na něco ptáte. Lenost bohužel začíná vyhrávat, takže než abyste nějaký cheat , co u nás nenajdete, hledali na webu a pak nám ho poslali, raději jednoduše napíšete, ať ho seženeme a zařadíme. To není bohužel v našich silách, stíháme jen upravovat a zařazovat to co dostáváme, na pátrání musíte spolupracovat Vy, čtenáři! Tímto proslovem jsem vás nechtěl kritizovat, jen naposledy poprosit o spolupráci v roce 2008, bez které to dále nepůjde. Nechci malovat čerty na zeď, ani vyhrožovat, ale letos se může stát s Cheaterem cokoli. :-(

Abych byl taky trochu optimistický, přeji Vám za celou redakci do nového roku hodně zdraví a štěstí, to ostatní se Vám už jistě povede samo!

 

Jedna kuriozita - protože jsem předělával pokoj a vyhazoval kvanta nepotřebného haraburdí (abych se do nového pokoje vůbec vešel), rozhodl jsem se, že vyhodím i archiv dopisů, které jste nám posílali celou dobu existence Cheatera. Zamáčkl jsem slzu, naposledy si je prohlédl a spočítal (za to dík Kajlin, přeci jenom ji jde počítání líp ;-) ). Bylo jich úctyhodných 264. Myslím, že kdyby to viděla pošťačka, dostala by dodatečně kýlu :-D. Našel jsem mezi nimi kuriozity typu: žádost o pomoc ve hře, dokonale popsaný a krasopisně napsaný problém na korespondenčním lístku, jen chyběla zpáteční adresa :-). Nebo dopis od kriminálky, která nějakému pirátovi zabavila PC a udělala soupis všech jeho nabízených programů, mezi kterými byl i Cheater. Prý jestli budeme požadovat odškodnění :-) Dále tam byly dva dopisy z USA, ještě z dob, kdy vyšla ENG DOSová verze Cheatera. Jeden čtenář ze Slovenska nám dokonce jako odměnu poslal svoji oblíbenou knížku. Bohužel za poštovné asi zaplatil více než by chtěl :-( Spousty disket a pár CDček, vytištěné nebo okopírované návody, hromady dotazníků... Ještě jednou děkuji všem, vždy jsem měl radost, když mi něco přišlo!

 

(264 dopisů se mi na podlahu vedle sebe nevešlo, leží tedy ve více vrstvách :-)

 

 

Vzkaz od Mirka, šéfa cheatové a návodové sekce:

 

PROSBA PRO VŠECHNY NAŠE PŘISPĚVATELE A AUTORY !!

Pokud jste nenašli svůj příspěvek v tomto lednovém updatu chetaů a návodů, moc vás prosíme, abyste s námi neztráceli trpělivost a pokud možno, poslali nám váš příspěvek - zejména do cheatů, ale i do návodů - ještě jednou. Vinou technických problémů s jedním naším redakčním flashdiskem a také s e-mailovou schránkou na Seznamu se totiž stalo, že jsme nenávratně přišli o část příspěvků z listopadu a prosince 2007. Flashky jsme zakoupili nové, ale e-mail se zatím opravit nepodařilo. Doufejme, že se to snad už opakovat nebude. Děkujeme vám za pochopení i za opětovně poslané příspěvky a přejeme vám hodně úspěchů v roce 2008 !!

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - přehnal silvestrovské oslavy. Kupodivu ne alkoholem, jak asi každý bystrý z vás čekal, ale pyrotechnikou. :-) Nakoupil ji větší množství než malé a uspořádal podívanou, na kterou celá Praha 4 nezapomene... Včetně všech okolních hasičských sborů, záchranných jednotek, záchranářských psů, vyprošťovacích vozidel, desítek dobrovolníků a týmu krematória Strašnice. :-))

 

Ondra - takřka smrtelné stádium LástHuntérie. Lenost už mu zalezla i pod nehty . Teď už následuje jen pomalá smrt, protože bude líný i dýchat... Prosím o minutu ticha......... stačí, jsem línej čekat :-)

 

Jake - na Silvestra normální člověk slaví, opíjí se (ha, nejsem normální) a požírá různé chlebíčky, jednohubky a všemožné slané ňamky. Ne tak Jake. Pracoval na své knihovně, v temné místnosti, u svíčky, s vypnutým radiátorem... Tomu se říká obětavost, že?? No jo, kdybych si to ovšem nevymyslel, že jo :-))

 

Noruen - Nordu bacil bacil. Ale už se uzdravuje. Bacil si zřejmě řekl, že moudřejší ustoupí ;-) Celé svátky Nordík Little Poo strávil mimo PC, takže bez internetu, takže bez pornostránek. Jestli se vám zdálo, že se internet minulou neděli trochu zpomalil, tak se vám to nezdálo, to se jen náš pan grafik vrátil a okamžitě stahoval různé hanbaté obrázky... ze studijních důvodů, samozřejmě ;-)

 

Tonyskate - pokud někdo básní o své nové a krásné, automaticky očekáváte, že se jedná o dívku. Když se ale dozvídáte další podrobnosti, začnete o tom pochybovat. Podezřelé bylo, už když popisoval tvar - štíhlá, ladně zaoblená, pevná a hladká. To by možná ještě šlo... ale že ji koupil a že mu přišla poštou, to už fakt asi nebude holka... no, i když... je to přece jenom Tonyskate :-)

 

HaiAnh - definitivně potvrzeno, Hihaj už nechce holky ani vidět. Malý krok pro Hihaje, ale velký krok pro lidstvo!! :-)

 

WinBoss - jeho hvězda stoupá a brzo už bude dělat v našem týmu skoro vše. Od programátora, správce knihoven, webdesignera, admina na Poradně až po redaktora na několika webech. Není už moc příček, na které by mohl dosáhnout... leda... leda že by.... jdi ode mě, to je moje židle!!! :-))

 

DevelX - se dal na dráhu sci-fi! Podívejte se do minieditorialu k návodům a uvidíte sami! A tak omyl, právě dostávám do komunikátoru zprávu, že se jedná jen o halucinace, kterými trpí od pozření části vánočního salátu, který měl modrou barvu, levitoval nad stolem, zablikal a poté odletěl! :-)

 

xmilek - zmizel v nové práci a od té doby ho nikdo neviděl a neslyšel. Vychází prý jen v noci, protože saje krev v jedné internetové online hře o upírech... Ale my ho potřebujeme i ve dne :-( Nálezci xmilka nabízíme půl pizzy z Intersparu (není tak hnusná, když se ponoří do kečupu, vyhodí se a koupí se něco jiného a to se sní :-D) a celý hranolek, který upadl Noruenovi v KFC (na přání ho i podepíše!).

 

Kajli - pronásleduje jí zkouškové období, nikomu to nepoví, bude se dál učit, nechávat se školou mučit, studovat stovky stránek, šidit klidný spánek, učebnice a skripta číst, málo jídla jíst, stres ji brzo pohltí, škola je holt prokletí. Jíst jen pizzu z donášky, běhat na přednášky, seminární práci psát, ráno znovu vstát, běžet do školy zas, kde vezme na Honzíka sakra čas? :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.