1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 87 Honza Svatoš | 1. 2. 2008

A jdeme na vydání č.87!

 

Verze pro únor přináší nové textíky od vás pro vás, co se nám za poslední měsíc objevily v našich e-mailových schránkách. Trochu se zlepšil stav v hlavních knihovnách, ale o to horší je to v bonusových. Tam je to tentokrát trochu chudší, jak na množství nových příspěvků, tak na počet nových knihoven.

A protože je tato verze štíhlejší než ty dřívější, ani já to zde nebudu zachraňovat a prodlužovat.

U příštího editorialu se na vás budeme těšit.

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - v této době se rekreuje na horách, samozřejmě ne jako ostatní "normální" lidé, co jedou na hory s lyžemi, běžkami nebo snowboardem, ale tak nějak po mirkovsku :-) Ve zkratce přiblížím: "...batoh na horské túry byl vyměněn za sympatickou brašnu s notebookem, krosna na teplé zimní oblečení je zaplněna lihovými tekutinami podobných zahřívacích vlastností, futrál na lyže byl využit jako velký a dlouhý DVD box...". Umíte si představit radost v očích manželky a dětí, když to na pokoji začal vybalovat ;-)

 

Ondra - rozhodli jsme se nenechat ho zemřít strašnou nemocí, lásthuntérií, kterou trpí a vyhlásili jsme finanční sbírku na operaci. Ohlas byl větší než jsme čekali, jsme rádi, že vám jeho osud není lhostejný! Přispěli dva lidé a to tým krematoria Strašnice, který si takto chtěl pojistit klienta a pak Igor Včelka, který si ovšem popletl sbírkové konto (původně peníze posílal na záchranu devítinohého pavouka Šamšuly). :-) Ani redakce nenechala Ondru ve štychu, redaktoři mezi sebou též horečně vybírali. Za celkem vybranou částku (9.50,- včetně naběhlých úroků) byl sehnán alespoň operační manuál, který v bodech popisuje postup. Sice chybí poslední stránka, ale my to nějak dáme dohromady ;-) Příště se dozvíte, jak operace dopadla! :-)

 

Jake - pokud se někdy ocitnete v blízkosti Jaka, který sedí ve svém autě, doporučuju se rychle ztratit. To auto je magnet na průsery, zřejmě bude prokleté :-) Schovejte se kamkoli, za cokoli, pod cokoli a nevylejzejte, dokud nebude alespoň kilometr od vás!! :-)

 

Noruen - zazářil při matematické zkoušce! Dostal totiž slovní úlohu tohoto zadání: "Pokud je sco-splaz redaktorů sco-teamu v 15 hodin v Praze, určete pozice členů v tu dobu:

- Jake vyrazí v 14:30 - Noruen správně napsal, že v 15:00 bude Jake stále ve svém autě u domu ze kterého vyráží

- AnhHai vyrazí v 10:30 z Brna - Noruen správně napsal, že AnhHai bude v 15 hodin spát po dlouhém sexu na podlaze místní drůbežárny

- Ondra vyrazí v dobu x - Noruen výtečně napsal, že Ondra bude línej vyrazit

- Kajli vyrazí v 14:20 - zde Noruen váhal a nebyl si jistý, zda-li se Kajli stihne nalíčit (dorazí-li ji včas kamion se šminkami - takzvaný faktor "fxŠ"), nezabloudí-li (faktor "x_kde_to_kurva_jsem?") nebo se někde sexuálně nezdrží (faktor potkaní ScoKinga)

- Tonyskate vyrazí v 9:00 - Noruen napsal, že v 15:00 bude Tonyskate v hospodě u svého bydliště

- Mirek vyrazí v 15:10 - Noruen správně pochopil, že čas vyražení je vyšší než čas doražení, tudíž se jedná buď to o chyták nebo o nepovolené cestování časem

- WinBoss vyrazí v 9:30 - Noruen napsal: pokud jeho pendolínu nedojde uhlí, bude stát pro poruchu těsně před Prahou a bude se čekat na přepřažení čerstvých koní"

Noruen tedy uspěl v celé polovině otázek a získal tak krásnou a postupovou trojku, gratulujeme!! :-)

 

DevelX - jeho chlapecký fanklub se opět ozval a vyrušuje našeho redaktora od práce. Uvažujeme o vybudování tepelné izolace kolem celého Martina ;-)

 

Kajli - Energie už jí pomalu došla, ale do druhého semestru prošla. Zkouškové období přečkala, prázdnin se tak dočkala :-) Honzík přesto pořád kleje, co se tedy vlastně děje? Změnila se k nepoznání, volno tráví v zaměstnání! Už je to tu zas, nemá volný čas! Měla by se flákat, a ne chodit makat. Blázinec ji nemine, když se z toho pomine! :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.