1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 88 Honza Svatoš | 1. 3. 2008

Vítejte u pěkně kulaté verze 88 ;-)

Nejkratší měsíc v roce právě dnes končí, na výrobu updatu bylo proklatě málo času a tak nečekejte žádné velké hody. Ani vy jste se moc nepředvedli, i když počet příspěvků se opět trochu zlepšil, pořád je to málo, ještě by se to mohlo zlepšit a vy to moc dobře víte. ;-)

Co takhle jednu hodinku z vašeho měsíčního hraní věnovat pro ostatní? Napsat vaše tipy a triky na nějakou hru, třeba by zajímaly i ostatní lidi, hmm? No dobře, dobře, už mlčím :-)

Tento měsíc se neudálo v redakci nic výjimečně zajímavého. Kromě Mirkovy smůly, která se mu lepí na paty. Tedy spíš na data :-) Opět přišel o obsah své flashky, ale to se dočtete v jeho návodovém editorialu. Přeji příjemné pobavení ;-)

 

Redakční drby:

 

 

Mirek - vrátil se z hor, kde bylo všechno kromě sněhu, což on jako kovaný horal uvítal :-) Sníh totiž považuje za něco tak zbytečného, jako je třeba volební právo pro ženy. :-) Dnes už opět sedí v pohodlí svého bytu a připravuje pro vás updaty hlavních knihoven. Jen kdyby mu ten osud trochu víc přál a aspoň rok mu data zachovati ráčil. ;-)

Jake se nám stal hrdým strejdou :-) Zlí jazykové sice tvrdí, že by mohl být i otcem, ale to jsou ničím nepodložená tvrzení. Snad jen ta podoba, výraz, oči a neustále se držení ženských mléčných žláz...  ;-)
 
Noruen - ten by se taky držel mléčných žláz až by brečel, ale bohužel mu je žádná nechce půjčit :-)
Jo jo, holt už není malej (alespoň co se týká věku ;-). Víc říkat nesmím, protože by mi zase zítra v KFC sežral polovinu hranolek a zajedl to mletými chrupavkami ze svého oblíbeného twistra. ;-)

AnhHai - mám zákaz mluvit o všem co se týká holek, kuřat, prasáren a úchylek. V tom případě se ale nedá napsat skoro nic :-) To je jako kdybych měl popsat auto a vynechat slova jako motor, karoserie, kola atd... ach jooo :-)

WinBoss dodal knihovny o něco dřív, protože v době vydání není přítomen. Nám se podařilo zjistit, kde je a proč to tají. A je to jako vždy naprosto šokující! Hned vám to povím, jen co si to vymyslím... :-)

Kajli -  začala druhý semestr a to pěkně zostra, tělocvikem a to přímo posilováním! Slyšíte dobře,  Kajli a posilování! To je asi stejně překvapivá informace, jako že se Noruen už holí... Záměrem asi bude nabrat nějaké ty svaly a konečně tím tak pokořit otrokáře a nemorálního vůdce týmu, zloducha ScoKinga, který zatím vždy v každém puči zvítězil tím, že každého zasednul :-) Vždy samozřejmě omylem, protože si útočníka nevšiml ;-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.