1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 89 - 12. narozeniny! Honza Svatoš | 1. 4. 2008

CHEATER SLAVÍ 12. NAROZENINY!

Je to neuvěřitelné, ale Cheater se tento měsíc dožije 12. výročí své existence! Už se pomalu dostává do puberty, pacholek jeden ;-) Hodněkrát nás zlobil, stál nás mnoho sil a času, ale také nám přinesl hodně dobrého a nového. Za sebe můžu říct, že nelituju ničeho, co jsem pro Cheatera udělal a jsem mu v hodně ohledech vděčný. Bez něj bych se nenaučil spousty věcí, neživil bych se asi tím čím se živím, nepotkal spousty kamarádů a hlavně nepotkal svoji partnerku. Takže co víc si od tohoto programu můžu přát? :-) Můžete si nadávat na zastaralost programu, malé updaty a další věci, ale můj mazlík je můj mazlík :-)

 

 

Jako dárek ke slavnostnímu vydání 89 pro vás Jake připravil třetí vydání knihovny ScoSoft, která vám odhalí nejen informace o různých zmínkách o Cheateru, webech, našem týmu, ale také střípky ze zákulisí redakce. Je to pořádná sbírka textů a nová verze obsahuje velký počet nových položek, takže nezapomeňte, ScoSoft3 najdete na DVD Levelu a v hlavní instalaci programu.

Bohužel, malá smutná poznámka na konec oslavné řeči.. uvažujeme, že tento rok bude poslední, dovršíme kulatou stovku, zároveň 13. rok a pááápáá :-(

Optimistický pohled: ještě vás čeká 11 verzí :-)

 

Další smutnou zprávou je, že z týmu na vlastní žádost odešel WinBoss, který pro vás takřka dva roky připravoval bonusové knihovny, staral se o weby, ale nejvíc ho asi znáte z Poradny, na které byl adminem. Vydává se na vlastní dráhu a my mu můžeme popřát hodně štěstí a ať se mu daří. Také bych mu chtěl za celý tým poděkovat, protože toho udělal opravdu hodně! Diky!

 

Na druhou stranu musím uvítat nového redaktora, který převezme knihovny po WinBossovi. A kdo je ten šťastlivec, který bude teď stresován uzávěrkami? :-) Je to Alpin! :-) Vítej mezi redaktory a ukaž co umíš! Good luck!

 

V návodovém editorialu si přečtěte, jak pokračuje jeden skoro smyšlený příběh ;-)

 

Poděkování za příspěvky! Po minulé žádosti o pomoc s nedostatečným přísunem nových textů, se situace mírně zlepšila. Ale jen mírně, tak neusněte na vavřínech a posílejte co najdete! ;-)

 

Čas velkých změn na webu: protože máme problémy s přetížením serveru a výpadky jsou už velmi časté, rozhodli jsme se udělat malou rošádu a přeházet weby, tak aby byl server opět funkční. V těchto dnech probíhá přesun tří webových stránek a další budou následovat. GTA.cz je v tuto chvíli vypnuté, aby nedocházelo k výpadkům, které celý přesun přerušují a zdržují. Po přesunu bude gta.cz opět nahozeno. Musím vám také s hrdostí oznámit, že GTA uvidíte brzy v novém kabátku a máte se opravdu na co těšit!

 

Redakční drby:

 

Mirek - si koupil nový mobil. Řeknu vám tedy, je to úžasná krabička, luxusní výrobek. Umí spousty věcí, například i telefonovat ;-), smsky, různé druhy připojení k inetu, displej jak kráva, 5mbpixelovej foťák, Java s rychlostí blesku atd. Jedinou nevýhodou je, že baterky i s tahačem musí parkovat před panelákem :-))

 

Jake se úplně zbláznil do svého synovce, respektive do mimin a malých dětí všeobecně. Úplně je miluje a nevynechá žádnou příležitost si s nimi pohrát. Ne nadarmo se mu říká Nehvizdský Michael Jackson ;-) Začal dokonce přemýšlet i nad tím, že by si pořídil vlastní. Zatím zkouší pokusnou výrobu, která se mu velmi zamlouvá. Možná se dočkáme a Jake přejde z fáze simulační výroby do ostrého provozu ;-)

 

Noruen - ten by taky vyráběl, až by brečel :-) Ale nesmí. Však si vzpomeňte jak to dopadlo minule. :-) To byl ale tehdy v ZOO poprask... ;-) Od té doby ho musíme hlídat, aby už nikdy neviděl holou kůži... proto chodíme např. do KFC, kde stehýnka i prsíčka obalují ve strouhance, aby nic neviděl ;-)

 

Ondra - psal maturitní práci z češtiny na téma člověk a příroda. Nejsem si ale jistý, že bude mít takový úspěch, jak si myslí. Některé pasáže jsou sporné, např. "zvíře může být dobrým kamarádem, zvláště když se dobře upraví" nebo "zelený beton na dvorku se nemusí sekat". Srdce každého ekologa musí poskočit radostí až do infarktu :-)

 

AnhHai - stále mi nedal povolení psát o něm pravdu. Tímto vyhlašuji stávku! Pche! :-)

 

Tonyskate - něco vymýšlí, něco chystá... nevíme co a to nás dráždí. Nás = mě a moji zvědavost :-)

 

Kajli - je dokonalá mladá slečna, chytrá, krásná, hubená, se smyslem pro humor a také velmi dobře míří... a teď, když už jsem to napsal, nemůžeš s tím krámem zase mířit na hlavu někoho jiného?? :-))

 

 
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.