1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 90 Honza Svatoš | 1. 5. 2008

Oslava střídá oslavu - číslo 90!

Před měsícem jsme slavili 12. výročí, dnes slavíme kulaté 90. vydání. Redaktoři se zase hezky snažili, takže máme celkem slušné updaty. Samozřejmě je to také díky tomu, že jste toho poslali více na naše redakční e-maily. Jen se obávám, že do příští verze už toho moc nezbylo, tak prosím ještě posílejte :-)

--novinka--

Ke kulaté devadesátce jsme pro vás ve spolupráci s DaT Softwarem připravili novou občasnou knihovnu Mininávody. Najdete ji ke stažení mezi bonusovými knihovnami a co je jejím obsahem, to už si musíte zjistit sami! ;-) No dobře, tak alespoň v krátkosti: knihovna mininávody obsahuje 50 (zatím!) krátkých návodů na krátké PC hry, většinou české freewarovky. Proč nejsou tyto návody v normální knihovně návodů, to už si určitě přečtete sami.

 

Přišlo hodně dotazů na to, jestli jsem to s tím koncem Cheatera po 100. vydání myslel vážně. Ano, myslel. Už to táhneme fakt dlouho a je to čím dál tím víc úmorné. Ale možná se někdo najde, kdo to povede za nás nebo aspoň částečně převezme vydávání. To se ale dozvíme nejdříve za rok ;-)

 

Redakční drby:

 

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.