1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 92 Honza Svatoš | 1. 7. 2008

92. vydání - prázdniny jsou tu!!

Nejkrásnější část školního roku je jeho konec. Ať dostanete jakékoli vysvědčení, druhý den si už pomalu ani nevzpomenete jaké bylo. Za to jedno víte zcela jistě! Dva měsíce volna právě začaly!

Jak vám závidím :-) Já budu mít dohromady sotva tři týdny a u většiny redakce je to podobné. Kdo není v zaměstnání, má alespoň brigádu. Takhle si kazit léto, není to škoda? :-)

Přes prázdniny Cheater již pravidelně nevychází. Všichni, kteří se tu kolem Cheatera motají, chtějí mít klid a nechtějí být rušeni alespoň v tento posvátný čas. U další verze knihoven se tedy sejdeme na začátku září.

Přeji vám krásné počasí, žádné problémy, žádné zdravotní maléry, vyprdněte se na počítač a zkrátka si to krásně a pořádně užijte!

 

Redakční drby:

 

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

 

Update pro 91 verzi: za celý měsíc přišly pouhé dvě reakce. Sice obě zněly ANO, ale to je pro pokračování dost málo. Proto se s touto rubrikou (zatím?) loučím. :-(

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.