1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 93 Honza Svatoš | 1. 8. 2008

Prázdniny jsou fuč :-( Vítáme vás zpět :-)

No jo, tak ten krásný čas zase končí. Jak to, že prázdniny utečou tak rychle a třeba hodina literatury se tak vleče? Časový paradox :-) Bohužel, žádná pomoc, do školy musíte, my zase musíme do práce.

 

Toto vydání je slabší, ani já neznám přesný důvod. Dva měsíce, zdálo by se, že je to celkem dost času na to, aby všichni redaktoři dodali svoji knihovnu. Bohužel, nestalo se tak, spíš je to ještě horší než jindy. Zřejmě moc volna škodí :-) Pokud se vám to nelíbí, napište jim!

 

Ještě opakuji, že Cheater bude končit nejspíš příští duben-květen, opakuji to pro ty, co nečtou pravidelně tuto sekci. Důvody najdete v archivu těchto článků.

 

Poradna pro počítačové hráče (poradna.scorpions.cz) změnila majitele, to jste asi už zaregistrovali, pokud tam občas zajdete. Sice je stále v úzkém propojení s naším týmem, ale už nám nepatří a nemáme nad ní kontrolu. Po vzájemné dohodě ji převzal WinBoss, bývalý redaktor Cheatera a hlavně bývalý admin právě Poradny. Chce Poradnu rozvíjet a posunout ji tam, kam si myslí, že patří. Dalším výrazným krokem k tomu bylo i spojení s dalším projektem winarna.cz Jiřího Macicha. Poradna tím získala další oblast a další návštěvníky. Více si o spojení přečtěte na www.pravdavocich.cz.

 

Redakční drby:

 

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

 

Update pro 91 verzi: za celý měsíc přišly pouhé dvě reakce. Sice obě zněly ANO, ale to je pro pokračování dost málo. Proto se s touto rubrikou (zatím?) loučím. :-(

Update pro 93. verzi: ne, ani ANO od bývalých redaktorů se nepočítá ;-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.