1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 98 Honza Svatoš | 1. 2. 2009

Předpředposlední verze!

98. verze právě vyšla, ale to asi víte, když ji máte a čtete si editorial. :-) 98. byl také můj oblíbený rok, nevím proč, ale mám na něj jen dobré vzpomínky. A Cheater byl v té době plný síly a potenciálu, takže přesně na obrácené straně životního cyklu než je dnes. No jo, co naplat. Každopádně díky za příspěvky do této verze, jsme rádi, že se ještě někdo ochotný spolupracovat našel.

Od poslední verze přišlo několik zajímavých mailů. Někteří z Vás si teprve teď všimli, že Cheater končí a ptali se proč, někteří sice věděli, že končí, ale raději se zeptali proč a někteří se s námi rovnou rozloučili a poděkovali nám za dlouholetou práci. Jsem rád, že některým z Vás bude Cheater chybět.

V redakci jsme zatím příliš neřešili, co bude, až budeme "za koncem". Je ale možné, že některé knihovny budou nadále vycházet, tak jak jejich redaktoři budou chtít. Možná bude víc obsahu online, možná budete moct přispět textem rovnou přes web. Možností je víc, ale Cheater se každopádně změní. A opravdu ne, nebude nová verze programu, jak si někteří stále myslí. :-)

Za tuto verzi díky Mirkovi, DevelXovi a Ondrovi. A co se týká bonusknihoven, tentokrát díky Jakovi za Songbook, Kajli za Vtipné obrázky (a vše ostatní ;-) a Honzovi za X-Box, který ale na první pokus poslal starou verzi (asi si myslel, že si toho nevšimnu ;-) ).

Nashle v březnu!

www.GTA.cz - má od začátku roku novou podobu stránek! Přijďte se podívat na spousty vylepšení, které jsme si pro Vás připravili!

 

 

Ještě opakuji pro ty, kteří to nevědí: Cheater bude končit nejspíš v dubnu, na 100. verzi. Důvody najdete v archivu těchto článků (tj. stáhněte si soubor texty.sc2 ze starších updatů)

 

Redakční drby:

 

Na redakční drby už dlouho nepřišla žádná reakce od čtenářů, takže o ně už asi není zájem. :-( Pokud je mám obnovit, hlasujte na redakční e-mail drby ANO nebo drby NE. Hlasy od redaktorů a členů ScoTeamu se nepočítají. A jestli jste si jen chtěli přečíst, že jste úchylové, čuňata apod. tak ano, jste :-)

 

Update pro 91 verzi: za celý měsíc přišly pouhé dvě reakce. Sice obě zněly ANO, ale to je pro pokračování dost málo. Proto se s touto rubrikou (zatím?) loučím. :-(

Update pro 93. verzi: ne, ani ANO od bývalých redaktorů se nepočítá ;-)

Update pro 94. verzi: ne, ani ANO od bývalých e-asistentů se nepočítá! :-)

Update pro 95. verzi: ne, ani ANO od kohokoli co se kdy jen trochu ochomejtal kolem Cheatera se nepočítá! :-)

Update pro 96. verzi: zdá se, že to zabralo, už nikdo nehlasoval ;-)

Update pro 97. verzi: cokoliv od Jakuba (nesmím říct příjmení ;-) ) se nepočítá, protože má asi 1000 účtů ;-)

Update pro 98. verzi: a je klid :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.