1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 101 Ing. Miroslav Moucha | 1. 5. 2009

Ahoj u updatu č. 101!

Tak vidíte, jak jsme slíbili, nic nekončí, jedme dál! V zákulisí redakce zuří diskuse o podobě, funkcích a náplni nového programu a pracuje se o stošest na první, čistě pracovní verzi programu, na které následně vybudujeme zbrusu nový, krásný Cheater, vlastně CHEATER - jen pro vás. Vzhledem k tomu budou updaty sice vycházet dál, ale s určitými omezeními :

 

Cheaty chceme vydávat nadále pravidelně.

 

Návody a Návody+ budou vycházet jen tehdy, jestliže se nám sejde dost materiálu, který budeme moct do knihoven přidat. Do této verze jsme např. od vás dostali pouze 2 (dva!) nové texty a tak jich tady prostě víc nenajdete.

 

Ostatní knihovny budou vycházet nepravidelně, tak, jak budou mít jejich správci čas a materiál. Práce na novém programu má prioritu, to je jasné.

 

Jak bude nový program vypadat, zatím nevíme, ale sledujte naše zprávy v editorialech a na našich www stránkách, určitě vám časem nějaké informace přineseme, jakmile tedy bude co přinášet :-).

 

Pokračování ScoStory zatím také nemáme, protože Martin Jurča se stal šéfem programátorů, kteří pracují na novém programu, ale máme vám vyřídit, že povídku rozhodně chce dokončit, hned jak bude mít chvilku času, bude pokračovat dál.

 

Díky vám všem za vaši přízeň a povzbuzující dopisy, které jsme od vás v poslední době dostali. Nebojte se, konec nebude, pište dál a posílejte nám svoje texty, ať můžou vaše/naše knihovny i nadále fungovat a vzkvétat.

 

A zcela výjimečně tady máme jeden drbík :

 

Mirek Moucha - obdržel čestný titul PHDR (nezaměňovat s PhDr.!!), neboli Počítačových Her Dinosaurus Rex. Přednedávnem totiž oslavil kulaté výročí a bylo zjištěno, že v tomto věku jsou už všichni v počítačově herním (ne)zaslouženém důchodu. Doufejme, že taková blbost Mirka nenapadne, protože upřímně řečeno - co by si Cheater bez něj počal ? :-)

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 101
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.