1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 103 Ing. Miroslav Moucha | 1. 7. 2009

Ahoj u updatu č. 103!

Jsme tu opět po prázdninách s novou verzí vašich oblíbených knihoven! Doufáme, že jste si všichni užili prázdnin, nebo dovolených tak, jak jste chtěli (někteří z nás si je užívají ještě právě teď, kdy tenhle editorial čtete :-)), ale teď byste se už honem honem měli vrátit k pilné práci pro váš skvělý program Scorpions WinCheater a psát a posílat nové příspěvky, šup, šup, ať to lítá, ať to přibývá! Do tohoto čísla nám sice dva nové návody došly, ale zásoby nejsou, takže pokud nebudete psát a posílat, nebudou nové updaty knihoven.

 

Práce na novém programu postupují, na obzoru snad už je první testovatelná verze, o informace se s vámi určitě podělíme, čtěte editorialy v hlavních knihovnách, tj. Cheaty a Návody. Jde to trochu pomaleji, než bychom chtěli, možná v tom má také svoje prsty Vyvítekterýtrpaslík (důkazy o jeho existenci a činnosti byly objeveny ve hře Gothic 2 - viz. knihovně Cheaty), ale postupuje to a to je hlavní.

 

Zprávy z našich dovolených přineseme - snad - příště! Ale jedna redakční zprávička se tu pčece jen našla :

 

Martin Jurča - kromě správy knihovny Návody+, výroby nového programu a psaní nekonečné scoságy ScoStory chce vyniknout také v hudbě. Vyhlašuje konkurs na obsazení míst v nové redakční kapele, kterou právě zakládá. Kapela se bude jmenovat Scorpions All Stars Band a musíme řící, že Martin nasadil pro další členy laťku opravdu hodně vysoko - je totiž uznávaným přeborníkem Guitar Hero. Takže všichni další Guitar Heroes, Percussion Heroes, Comb Heroes a Might&Magic Heroes, hlašte se písemně u Martna Jurči!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 103
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.