1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 104 Ing. Miroslav Moucha | 1. 9. 2009

Ahoj u updatu č. 104!

Mesiac sa s mesiacom zišiel, ako deň s nocou, a tak sa opäť stretáme skrz tieto riadky, ktorým sa Vám prihováram ako vo sne, a ako básnik pod rozkvitnutým stromom uprostred mája netuší, či jeho verš niekoho chytí za srdce, ani ja netuším, či moje riadky bude niekto čítať.

 

Avšak ako básnik čerešňovej záhrady, ani ja nestrácam nádej, a tak v chladnej noci februárového mrazu s pohľadom upreným na hviezdy, očakavájúc trpezlivo no s napätím v duši východ ranného slnka, vysielam k Vám v mysli ďalšie riadky, ktoré možno nič neznamenajú, avšak ich význam je dobre skrytý pre tých, ktorí to potrebujú.

 

Nad obzorom sa črtá červená žiara, no obraz je len v mojej mysli, a aj to je neforemný... no tuším... cítím výslednú podobu a s túžbou v srdci k nej vystieram ruky, pripravený ju uchopiť a nepustiť, aj keď mám obavy, aby mi aj tak neunikla ako voda, ktorú sa zúfalo snaží nabrať do rúk človek vysmädnutý na smrť.

 

Obzerám sa späť... vidím chaos, spúšť, falš, minulú nádej a vytratenú radosť.

 

Hľadím do zrkadla, avšak obraz, ktorý mi hľadí do očí, mi príde cudzí, nespoznávam ho.

 

A tak opäť hľadím pred seba, kde fantázii sa nekladú medze. Kde možnosti sú nekonečné a len my určujeme, ktoré šance sa nám naplnia.

 

pravda je jasná tým, ktorí vedia

............................................................................................................................................................

 

Pokud jste dočetli až sem, klobouk dolů! Těžko říct, jestli Martina dostal do tak lyrické nálady podzim (i když februárové, tedy únorové mrazy rozhodně ještě nebyly), nebo to, že se mu nikdo nepřihlásil do jeho nově vznikající scorpioní kapely. Možná je to i tím, že právě - doufejme - úpěšně končí s programováním nověho Cheatra a už teď se mu po té práci začíná stýskat.

 

V nové verzi najdete přesně 5555 cheatů a 2018 návodů celkem. Mimochodem, všimli jste si, že v minulé verzi bylo přesně 2009 návodů celkem ? Zvláštní, že ? Třeba nám někdo poví, co to znamená, počkáme si. A zatím aspoň jeden drbík.

 

Mirek Moucha si užíval o dovolené sluníčka a moře na Djerbě. Při výzkumné cestě na Saharu se setkal se zvláštním kmenem beduínů, kteří kromě povinné arabštiny a francouzštiny mluví také česky a Saharu místo na velbloudech brázdí na mopedech české výroby zn. Babeta. Může se jednat o potomky Járy Cimrmana ? Jeho pobyt v Africe je prokázaný, kromě noci z 10. na 11. října. Mohl si v té době odskočit od lidožravců mezi beduíny a založit nový arabsko - český kmen ? Nepochybujeme, že by to dokázal!

 

 

 

 

Výzkumy kolem Vyvítekteréhotrpaslíka pokračují! Už víme, že může za zpoždění tramvají a metra. Mirkovi nadělal díry do ponožek a Honzovi dělá spoustu schválností při stavbě jeho nového hnízdečka pro sebe a Kajlin - výhledově. Mirkovi se v poslední době nedaří nainstalovat žádnou novou hru a televizní programy na chalupě sleduje povětšinou v kostičkovém provedení. Zdá se, že čím víc stop jeho činnosti objevujeme, tím víc schválností nám provádí. Jestli ho brzo nedopadneme, kdoví jak to dopadne! Vyloučili jsme pouze smradlavé boty - za to, Honzo, opravdu nemůže!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 104
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.