1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 106 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2009

Ahoj u updatu č. 106!

Opět se zase jednou potkáváme u předvánočního a tudíž posledního letošního updatu. Přidali jsme vám pod stromeček tolik návodů, kolik jsme mohli, tak doufáme, že nám pošlete zase nějaké nové, aby bylo co do příštích verzí!

 

Jako každý rok vám přejeme bohatého Ježíška, vydatné oslavy koncem roku a vše nejlepší v roce 2010. A pamatujte si, že když nejde o život, jde o... víte o co. Tak berte vše v klidu a neničte si zdravírozčilováním se kvůli blbosti někoho jiného :-).

 

Práce na nové verzi našeho programu a systému aktualizací jsou v plném proudu. Náš vrchní programátor a koordinátor vývojových prací Martin Jurča už ladí podporu témat a také rozhodujeme, jaké možnosti dáme editorům pro úpravu textů - záměrně tady píšeme editorům a nikoliv už jen správcům knihoven, protože možnosti nového systému by měly být podstatně širší, než dosud. Po Novém roce už by se měly rozběhnout betatesty, gamatesty až omegatesty nových programů a pak už s tím vyjedeme mezi vás s plnou parádou, tak se těšte!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 106
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.