1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 110 Ing. Miroslav Moucha | 1. 3. 2010

Ahoj u updatu č. 110!

Měsíc už je zase pryč, máme tu začátek dubna a to - jak jistě všichni víte - je čas na vydání nových updatů knihoven. A pozor - není to Apríl! :-) Další pokračování ScoStory zatím nemáme, protože Martin Jurča usilovně pracuje na novém Cheatrovi. A nutno říci, že pod naším odborným vedením a s našimi radami (že jo, Honzo ?) se mu zatím docela daří. Už posledně jsme vás informovali o prvních, ještě neučesaných výsledcích a dnes už tady máme pro vás malou ochutnávku.

 

Takhle nějak bude vypadat levé menu

(s výběrem knihoven) : A tady máme titulní obrázek :

 

A tohle je úplná novinka - spodní nástrojová lišta :

 

Vidíte sami, že změn je celá řada, program v podstatě dostává úplně nový slušivý kabátek, navíc bude plně propojen s našimi www stránkami a bude vám už sám signalizovat, které knihovny je potřeba aktualizovat. Přímá aktualizace rovnou z programu je samozřejmostí. Další velkou změnou, která se do nového programu chystá, je sloučení některých knihoven, zcela určitě se to bude týkat Návodů a Návodů+, kde se koncepce dvou samostatných knihoven už dnes opravdu jeví jako zastaralá a nevyhovující. Tak se pěkně pokochejte a pokud byste měli nějaké nápady, návrhy, nebo připomínky, určitě si je nenchávejte pro sebe, ani je neříkejte kamarádům, ale napište je nám, budeme rádi za každý příspěveček. Je to jedinečná šance, kdy můžete ovlivnit váš oblíbený program přímo při jeho vzniku, tak toho využijte, dokud to jde! :-)

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Starší zpráva: Editorial č. 110
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.