1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 111 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2010

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 111!

Mám pro vás dvě zprávy - jednu špatnou a jednu dobrou. Vezmeme hned tu špatnou, ať to máme z krku: tentokrát nevyjde update knihovny Návody+, prostě proto, že Martin Jurča, její správce, je zároveň i programátorem nového Cheatera 3 a k tomu navíc úspěšným studentem asi pěti vysokých škol a ještě rozervaným básníkem a výkonným milencem I. kategorie - zkrátka má toho moc a nestíhá. Ale slíbil nám, že nový update vyrobí hned, jak to půjde a vůbec nebude čekat na další uzávěrku.

 

A ta dobrá zpráva ? Máme opět začátek měsíce května, měsíce lásky a tak dále, takže jestli tohle čtete zrovna v sobotu 1. května, tak koukejte rychle vypnout počítače, zaklapnout notebooky a hajdy do prvomájového průvodu, ať nepřijdete o nějakou procítěnou báseň Jiřiny Švorcové... Eh, ne, samozřejmě, že ne, svátek práce máme přece u pr... no, hodně daleko, ale každý z vás má určitě nějakou svou milou/milého, takže je bafněte za křídlo, vytáhněte je ven na čerstvý vzduch bez ohledu na jejich protesty, urychleně najděte nějakou rozkvetlou haluz, dokud ještě nějaká volná bude a líbejte je pod ní až do úplného bezvědomí. No a pak, až vás někdo vzkřísí, tak to zopakujte a takhle můžete pokračovat pořád, da capo al fine. Kromě toho, že je to vysloveně příjemné (jistě, můžete líbat i svůj monitor, ale rozhodně si to tolik neužijete), má to i další výhody. Jednak podle pověry vaše láska neuschne a bude vzkvétat po celý další rok jako ta rozkvetlá větvička nad vámi a jednak v příštích dnech rozhodně nebude potřebovat botox na zvětšení rtů.

 

Takže si to všichni pěkně užijte, u klávesnic můžete sedět zase v neděli, to už má pršet, tak to ničemu vadit nebude.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.