1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 114 Ing. Miroslav Moucha | 1. 7. 2010

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 114!

Tak vás zase všechny vítáme po prázdninách, určitě jste se už po všech těch mořích, horách, cizích zemích, nebo chatách a chalupách, táborech, vandrech, koupačkách a kalbách vůbec přímo nezřízeně těšili do školy na své milé, citlivé a chápající učitele.... No, dobře, dobře, já vím, tak hrozný to zase není, ale na náš - váš program a na nové updaty jste se těšili určitě, to mi nevymluvíte. Tak tady to máte. V Cheatech máme pro vás tradiční poprázdninový nářez - hned celých 50 nových položek! V Návodech taky pár nových textů najdete, tak doufáme, že budete spokojeni.

 

Práce na novém WinCheatru pokračují a pokračovaly i přes prázdniny, všichni doufáme, že nultá testovací verze bude už brzo nejen na obzoru, ale i v našich počítačích.

 

Samozřejmě, stejně jako dříve, i nyní a stále potřebujeme vaši spolupráci na tvorbě databází, které pro vás spravujeme a ošetřujeme a tak posílejte všechno, co vám při hraní brnkne o nos, ucho, čepici, nebo prostě jen tak vás zaujme a uvízne v paměti. Posílejte cheaty, tipy, postřehy, eggy, kódy, návody a vůbec texty všeho druhu (my už se tím nějak probereme), ať nám to naše - vaše dílo pěkně vzkvétá a abychom nemuseli zavřít krám pro nedostatek důkzů... totiž příspěvků, samozřejmě. Posílejte, posílejte, posílejte, bereme všechno jako Smrť.

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 114
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.