1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 120 Ing. Miroslav Moucha | 2. 2. 2011

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 120!

Březen - k počítači vlezem, duben - ještě tam budem, máj - s Cheatrem je ráj! S jen maličko "aktualizovaným" příslovím vás vítám u březnové, pěkně zaokrouhleně stodvacáté verze návodových knihoven. Nakonec nám přece jen pár příspěvků zabloudilo až do naší schránky a tak jsme pro vás mohli připravit další verzi. A jako obyčejně i tentokrát děkujeme spřátelenému webu www.abcgames.sk za vstřícný postoj, pokud jde o cheaty.

 

A co nového u nás v redakci? Jak to vypadá, v dohledné době zřejmě budeme klást stále větší důraz na online databázi na našich www stránkách, která by také měla doznat větších změn, zpřehlednit se a vůbec být více jak se říká "user friendly". S tímto offlineovým programem se asi budeme muset postupně rozloučit, ale pro vás - přispěvatele a autory - se tím vůbec nic nemění! Pište, pište, posílejte, vaše příspěvky a texty budeme nadále potřebovat, budeme je zařazovat do naší internetové online databáze a po provedení změn dokonce tak, že ihned, jakmile je upravíme - to znamená, že už nebudete muset na svůj příspěvek čekat až do příštího pravidelného updatu! Kdy to všechno bude, se včas dozvíte, prozatím je to všechno, co vám mohu a smím prozradit.

 

Všem děkujeme za příspěvky, nebo alespoň za přízeň, zachovejte nám ji i nadále a nezapomínejte, že jaro je časovaná bomba, která už začala s odpočtem a nikdo neví, kolik času ještě zbývá, takže je potřeba se včas připravit, aby až to bouchne, vás to nezastihlo nepřipravené bez toho správného partnera po vašem boku. Láska je krásná a na věku, barvě pleti ani pohlaví nezáleží! :-) U další verze se těším s vámi na shledanou!

 

A teď už předávám klávesnici Martinovi Jurčovi a jeho ScoStory. Prý se už blíží vyvrcholení (ScoStory, ne Martin), tak se těšte!

 

Mirek Moucha

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.