1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 122 Ing. Miroslav Moucha | 2. 4. 2011

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 122!

A je to tu zas - nový měsíc, nový update! Doufáme, že jste se všichni stihli olíbat minulý víkend a teď už vás nic nebude rušit od prohlížení a čtení nového updatu Vašich knihoven.

 

Jak jsme psali posledně, tento update měl být poslední, nebo minimálně poslední pravidelný, alespoň pokud se našeho - vašeho offline programu týká. Bohužel je smutnou skutečností, že práce na novém webu nejdou tak rychle, jak bychom si přáli a je víceméně jisté, že tento měsíc se nám nepovede přenést všechno na web tak, jak bychom si to představovali. Dobrá zpráva je ta, že tím pádem budou pravidelné updaty pro vás zachovány a budou pokračovat tak dlouho, dokud nebudeme schopni Vám představit novou, plně funkční podobu našich www stránek. Kontinuita prostě musí být zachována, s tím se nedá nic dělat.

 

Samozřejmě může se stát, že sem-tam nevyjde update některé knihovny, ale to jenom proto, že nebudeme mít žádný materiál, který bychom mohli do updatu zařadit. A to už záleží hlavně na vás, našich milých přispěvatelích a autorech, abyste nás zásobovali hojností příspěvků, abychom měli co vydávat!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 122
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.