1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 124 Ing. Miroslav Moucha | 2. 6. 2011

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 124!

Ahoj, jsme tu zpět a vítáme vás všechny po prázdninách. Vy jste si doufáme odpočinuli, ale my jsme nezaháleli a tak tady máte nové updaty některých stálých knihoven. Díky našim kmenovým autorům Lordu Templayerovi, který poslal megatext na UFO:Aftershock s neuvěřitelným množstvím obrázků, a Honzovi Hlaváčkovi, který poslal pěkné texty na Gothic 2 a 3 a Harryho Pottera 2, vám můžeme dát po prázdninách pěkně tučné sousto alespoň v Návodech a v Návodech+. V Cheatech je také pár nových věcí, ale je to slabší, moc jste nám toho o prázdninách neposlali. Tak to koukejte napravit, honem sednout k počítačům, notebookům, tabletům atd. a posílat, posílat, jsme tady a čekáme!

 

O pracech na novém webu není co nového napsat, programátoři zřejmě naše editorialy nečtou, protože se nám nepřihlásil ani jeden. No, co se dá dělat. Přinejhorším to potáhneme dál tak dlouho, jak nás to bude bavit a potom zkrátka náš i váš projekt ukončíme, stáhneme roletu a bude...

 

No a to už je asi skoro všechno a na závěr jako obvykle seznam všeho, co sháníte (pokud to někomu nedošlo, tak ho spravujeme a uveřejňujeme proto, aby ti z vás, kteří nějaký sháněný cheat, nebo návod mají, se s námi o něj podělili a my tak mohli pro vás doplnit naše databáze - tak čtěte pozorně a posílejte, posílejte, posílejte a ... posílejte, no!):

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 124
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.