1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 127 Ing. Miroslav Moucha | 1. 10. 2011

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven - 127!

Vítám všechny naše příznivce a přátele v novém roce 2012 u nových updatů - a tentokrát dokonce i máme co nabídnout, jak v cheatech, tak i v návodech! Všem vám přejeme, aby ten nový rok byl pro vás nej, abyste měli jen samé úspěch ať už v práci, ve studiu, v lásce (je jedno, jestli chcete někoho potkat anebo se někoho zbavit - i to může být někdy úspěch!) anebo v posílání příspěvků do našich knihoven (abyste díky svému úsilí obsadili první příčky našich žebříčků). A to vše navzdory nevalným prognózám, které přinejlepším tvrdí, že "rok 2012 nebude patřit k těm nejlepším" :-).

 

My už jsme v klidu, protože máme jasné vysvětlení od odborníka na makroekonmické jevy a zákony. Vysvětlil nám, že podle posledních zjištění vše ve společnosti a ekonomice probíhá ve zhruba pětiletých cyklech s pravidelným střídáním lepších a horších období. A tak zkrátka nejde o nic jiného, než to, že si musíme uvědomit a nějak se s tím srovnat, že rok 2012 je prostě jen prvním rokem z těch pěti horších. Takže se můžeme těšit, že když to všichni ve zdraví vydržíme, dočkáme se všichni nakonec těch dalších pěti, které budou... ještě horší :-).

 

Ovšem neklesejme na mysli, pomněmež, že pádnou odpověď znali již naši dávní předkové, když se pospolu scházeli kolem táborových ohňů, rozdělili si hlasy a zapěli prastaré duchovní písně (každý tu svou), až se postupně hlasy slily do velebného kánonu, který se vznesl k jasné noční obloze. Pak postavil se do středu pěvců hlavní žrec s rozpřaženýma rukama čelem k ohni (a ke směru, jímž tak asi zhruba tušil stověžatou matičku Prahu) a s obličejem obráceným ke hvězdám zapěl mohutným hlasem modlitbu, která pronikla chórem hlasů až k nebesům a nesla toužebné přání všech: "Polib nám prdel Václave, my si radost kazit nedáme, polib nám prdel Václave, my se dobře bavíme!".

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 127
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.