1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 136 Ing. Miroslav Moucha | 2. 11. 2012

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 11/2012!

 

Ahoj všichni, opět tu pro vás máme pravidelný updatík. A tentokrát vycházejí i Návody+, především díky našemu nejstálejšímu (a kdoví, jestli ne už jedinému a poslednímu) autorovi - Honzovi Hlaváčkovi. Děkujeme! Samozřejmě jsme něco málo přidali i do Cheatů (verze 139) a do Návodů (verze 136).

 

A teď opět k naší minianketě, o kterou jsme se tady ve dvou předchozích editorialech snažili. Výsledkem byl celý 1 (slovy "jeden") příspěvek - od koho jiného, než od našeho Honzy Hlaváčka. Protože nás potěšil, tady je v plném znění:

 

"Budu reagovat přímo na vaši otázku, zda má smysl v udržování této databáze pokračovat. Můj názor je, že určitě má. Cheater je tu už řadu let a myslím že práce, která na něm a na všem, co s ním souvisí, bylo odvedeno hrozně moc a byla by škoda toto celé zahodit. Všichni víme, že s tím, jak postupuje doba a technologie a připojení k bezdrátovému internetu kdykoliv a kdekoliv je dnes téměř standartem, si každý může informace najít na netu, proč by tedy měl stahovat nějaký program, že ano. Toto je hlavní důvod, řekl bych, proč tak extrémně ubylo zájemců o tento program. To je ta stinná stránky věci. Ale na celé věci existuje i druhá stránka. Jak jsem již psal, cheater je tu s námi již řadu let a pro mnoho lidí, i když neposílají příspěvky a ani se nijak neangažují, je to již srdcová záležitost. Pro vás taky, tím jsem si jistý :-). Hodně lidí se dík tomuto projektu poznalo a i počet fanwebů, které vznikly z rodiny cheatera, není k zahození. Nikdy nevíte, kdy se objeví např. nějaký potencionální investor, který by měl třeba o projekt zájem a mohl by sem nalít nějaké peníze. Máte autorská práva na obrovské množství článků, a to má v dnešní době, v době počítačů velkou hodnotu, proto to nezahazujte. Abych tedy shrnul můj názor: Za mě říkám, že pokud vám/nám zůstane byť jen jeden člen, uživatel a čtenář věrný, má smysl pokračovat, už jen proto, že to máme rádi a děláme to s láskou. Možná by chtělo uvažovat o tom, více expandovat na internet, rozšířit stránky cheatera a databáze, ale to už je zase druhá věc, sehnat šikovného programátora s chutí zadarmo vytvořit složitý web, třeba někdy v budoucnu :-)".

 

Anketu neuzavíráme, pokud nám budete chtít někdo napsat svůj nízor, budeme jenom rádi. Honzovi Hlaváčkovi samozřejmě děkujeme a prozatím tedy ještě končit nebudeme, i když možná - jak to vypadá - děláme program pro jednoho uživatele a jednoho autora a přispěvatele - a to v jedné osobě :-). Mějte se a s vámi se všemi (a s vašimi příspěvky, samozřejmě) se těšíme u příštího updatu na obvyklém místě, v obvyklém čase a v neobvyklém programu - na shledanou!

 

A to, to, to je vše, přátelé!

 

Starší zpráva: Editorial č. 139
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.