1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 141 Ing. Miroslav Moucha | 4. 4. 2013

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 4/2013!

Počasí venku odpovídá staré známé písničce "My čekali jaro a zatím přišel mráz...", ale doma u počítačů máte teplo a útulno a k tomu Vám snad - doufejme - přispěje i dnešní nový update vašich oblíbených knihoven. Díky našemu novému autorovi Viktoru Fejerčákovi máme pro Vás opět jednou nové návody - na hry Prime Alpha a Portal a najdete je v obou návodových knihovnách, s obrázkama i bez nich. Kromě toho nám poslal velmi výživné příspěvky do Cheatů na GTA San Andreas, takže rozhodně máte tentokrát co číst.

 

Kromě Viktora se nám ohlásil i další nadějný autor, který používá přezdívky Fox a Roaster, takže se snad můžeme vbrzku těšit na další nové příspěvky, možná i do dalších knihoven, které zatím dlouhodobě stagnují.

 

Někomu se to snad může zdát málo, ale my jsme vděční za každý nový přírůstek, každý příspěveček, každý, byť i jen pozdravný mail. Pro nás je to mimo jiné i zpětná reakce, že nepokračujeme v práci na Cheatrovi jenom sami pro sebe, ale že je ještě dost lidí, kteří náš program používají a mají ho rádi.

 

Mějte se, čtěte, hrajte a hlavně využijte zimy k tomu, abyste nám napsali a naposílali co nejvíc příspěvků - co taky jiného pořád doma u kompu dělat, že jo ? :-)

 

A to, to, to je vše, přátelé!

Starší zpráva: Editorial č. 144
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.