1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 142 Ing. Miroslav Moucha | 2. 5. 2013

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 5/2013!

Jak tak koukám, tak se to zk... počasí moc neliší odposledně, snad jen, že už není taková hnusná zima. Pokud jste jako já měli v plánu sekat přerostlou trávu a jako mně vám není ani dvakrát ani třikrát dobře, tak se na to vykašlete, zůstaňte doma, sedněte si ke svým vymazleným kompíkům a mrkněte na nový update Scorpions WinCheatra. Máme malý updatík Cheatů a dva nové texty v Návodech (hlavně díky dvěma textům od našeho nového autora Viktora Fejerčáka). Martin Jurča bohužel nemá nic, žádný nový návod s obrázkama mu nikdo neposlal a tak jen sedí smutně u kompu a marně hypnotizuje svou mailovou schránku. Tak už se nad ním slitujte a pošlete mu něco!

 

Stojaté vody se snad konečně malinko pohnuly, máme už-už skoro za sebou jeden z nejtěžších úkolů - totiž převést naše vzácné databáze z programu do internetových stránek tak, aby neztratily nic ze své původní podoby - a to ani grafické. Viděl jsem mezivýsledky a musím říct, že mě velmi příjemně překvapily. Tak doufejme, že se po zdolání tohoto úkolu práce opět rozjedou rychlejším tempem!

 

Mějte se, čtěte, hrajte a hlavně využijte deštivého období k tomu, abyste nám napsali a naposílali co nejvíc příspěvků - co taky jiného pořád doma u kompu dělat, že jo ? :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.