1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 143 Ing. Miroslav Moucha | 6. 6. 2013

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 6/2013!

 

Jak tak koukám, tak se to zk... počasí moc neliší odposledně, snad jen, že už není taková hnusná zima... aha, to jsem vlastně psal před měsícem, dneska už to neplatí, dneska už hnusná zima je! Bůhví, co se to letos s tím počasím děje, ale na globální oteplování to teda fakt nevypadá! Ptali jsme se za vás meteorologů v Praze - Modřanech a ti na nás jen nechápavě zírali - čemuže se prý divíme, vždyť léto přece už letos bylo - před 14 dny v sobotu - teď už prý máme úplně normální, regulérní podzim a neměli bychom ztrácet čas blbými otázkami, ale začít pomalu shánět vánoční dárky!

 

Pro vás je to zpráva dobrá, nemusíte se nutit chodit ven "na sluníčko", můžete zůstat sedět doma u počítačů, prohlédnout si nové updaty Scorpions WinCheatra a posílat cheaty a návody do dalších updatů. Máme opět malý updatík Cheatů a dva nové texty v Návodech na datadisky Falloutu 3 (tentokrát díky našemu stálému autorovi s přezdívkou Kaake). Martin Jurča bohužel opět nemá nic, žádný nový návod s obrázkama mu (opět) nikdo neposlal a tak jen (opět) sedí smutně u kompu a marně (ještě pořád) hypnotizuje svou mailovou schránku. Tak už se nad ním slitujte a pošlete mu něco (konečně)!

 

Mějte se, čtěte, hrajte a hlavně využijte deštivého a studeného období k tomu, abyste nám napsali a naposílali co nejvíc příspěvků - jestli ještě letos někdy na den - dva vyjde sluníčko, tak už to pak nestihnete! :-)

 

Starší zpráva: Editorial č. 146
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.