1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 144 Ing. Miroslav Moucha | 3. 7. 2013

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 7/2013!

 

Tak máme opět prázdniny (i když počasí tomu zatím moc neodpovídá, nečas je tu pořád, ale snad se dočkáme i lepšího počasí - chvilku už tu bylo, tak snad to pro letošek nebylo všechno), no a s prázdninami je tu opět předprázdninový update knihoven vašeho oblíbeného programu. Máme pár pěkných příspěvků v Cheatech a dva nové návody od našeho staronového autora Patrika Krkošky, tak si to užijte, my jenom doufáme, že budou přes prázdniny další příspěvky, abychom měli hned po prázdninách co vydávat.

 

Opět jsme se za Vás zeptali meteorologů v Praze - Modřanech jak to s počasím vypadá, dvoje povodně za jeden rok už jsou trochu moc, oni prý byli už dokonce se informovat u instance přes počasí nejvyšší, totiž přímo u svatého Petra. Svatý Petr otevřel své knihy a začal hledat: "Česko říkáte, hmm... Čad... déšť, Černá Hora... přeháňky, ahááá, už to mám - Česko! To je ta země s tou zasranou trojkolkou - 2x spláchnout!!". Takže máme jasno, jen nevíme, jestli to dvojí spláchnutí bude stačit, pořád se držej, držej a nepustěj.

 

Nám by nakonec snad mohl stávající nečas (s malým "n"!!) pomoci, nikdo se nebude ráchat ve vodě ani courat bezcílně po lese, ale všichni budete hezky spořádaně sedět doma u v suchu u počítačů a snad některé z vás napadne poslat i nějaký příspěveček do svého oblíbeného programu, který je politicky zcela neutrální a korektní.

 

Starší zpráva: Editorial č. 147
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.