1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 145 Ing. Miroslav Moucha | 9. 9. 2013

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 9/2013!

Tak máme opět po prázdninách, takže jsme tu zpět s prvním updatem, abychom vám trochu osladili první školní - nebo pracovní - dny. Jako vždy máme pár příspěvků v Cheatech a dva nové návody od našich kmenových autorů Kika a Honzy Hlaváčka. Martin Jurča opět hlásí žádné příspěvky, takže Návody+ opět vyjít nemohou.

 

Možná jste už někteří zaznamenali menší problém, který se nám objevil už před prázdninami - časopis Level se rozhodl, že nebude nadále přidávat DVD k papírovému časopisu a tím pádem prozatím nebudete mít možnost náš program a jeho updaty sehnat jinde, než na našich www stránkách - alespoň dokud případně neseženeme jiný časopis, který ještě DVD vydává a bude ochoten náš program na něj zařadit, ale zatím ani nevíme, jestli nějaký takový časopis ještě vůbec existuje :-).

 

Výhodou - pokud budeme jenom na našich www stránkách je to, že bychom mohli aktualizovat databáze častěji, než jednou za měsíc, ale k tomu musíme nejdřív stránky přizpůsobit a na tom se neustále a vytrvale pracuje.

 

Starší zpráva: Editorial č. 148
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.