1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 146 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2014

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 4/2014!

 

Tak jsem tu opět skoro po půl roce. Nebylo co zařazovat, nebyly žádné návody, takže ani žádné editorialy. Teprve teď se našel alespoň jeden příspěveček, je to vlastně jenom aktualizace jednoho návodu (Half-Life: Invasion), kterou jsme tu už měli dřív, ale bylo nám to na update málo a tak jsme čekali, jestli ještě nějaký návod nepřijde... Čekali jsme a čekali a nakonec jsme na tento malý přídaveček úplně zapomněli. Až teď nám ho jeho autor opět připomněl, no a vidíte, dnes je naše situace, pokud jde o nové příspěvky, taková, že jsme ještě rádi, že můžeme udělat update alespoň z tohohle.

 

Takže pokud s tím někdo máte problém, že je to málo, máte naprostou pravdu, ale právě VY máte tu možnost s tím něco udělat. Napište a pošlete nám nějaké pěkné návody, ať máme co zařazovat a rozšiřovat naši - i vaši - databázi návodů! V Cheatech máme standardní počet nových položek - 15, bohužel opět jen našim přičiněním, od vás také nic nepřišlo. No a k tomu jeden jediný updatovaný text v Návodech a celý update je tu. Martin Jurča opět jako obvykle hlásí žádné příspěvky, takže Návody+ opět nevycházejí.

 

Starší zpráva: Editorial č. 155
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.