1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 147 Ing. Miroslav Moucha | 2. 7. 2014

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 7/2014!

 

Je tu opět poslední předprázdninový update a s ním i tento editorial. Péčí našich takříkajíc kmenových autorů Juraje Hájovského (návod na hru Lead and Gold: Gangs of the Wild West) a autorského tandemu kaake&kika (návod na hru Star Wars: The Force Unleashed 2) vám můžeme těsně před prázdninami nadělit tento update knihovny Návody a text od Juraje Hájovského najdete dokonce i v knihovně Návody+, doplněný o řadu obrázků ze hry.

 

V Cheatech máme sice o něco menší počet nových položek - jenom 10, ale přesto máme pořádný důvod k oslavě, protože jsme tím zaokrouhlili celkový počet položek v knihovně Cheaty.

na rovných 6000!!! To už je pořádná porce cheatů a tipů do všech možných her, a to v tom počtu ještě nejsou zahrnuty cheaty do her na mobily a do různých herních konzolí a gameboyů, které najdete v jiných knihovnách našeho programu, a kterých je už přes 2700. Také je v tom pořádný kus našich životů a práce pro vás. Vlastně zdaleka ne jen našich, protože svůj čas jste do toho dali i vy všichni, kteří jste nám kdy nějaký ten příspěvek poslali a my vám za to děkujeme. I kdybychom se totiž nakrásně přetrhli, bez vás by to prostě nešlo.

 

Takže si počtěte v našich nových updatech, užívejte prázdnin, sluníčka, vody (pouze na koupání, na pití si určitě najdete něco lepšího :-)) a pokud se dostanete i ke hraní (nebojte se, ono taky bude někdy pršet), tak si nezapomeňte svoje postřehy, tipy a cheaty poznamenat a poslat nám je, ať máme hned po prázdninách co vydávat!

 

Starší zpráva: Editorial č. 158
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.