1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 148 Ing. Miroslav Moucha | 4. 9. 2014

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 9/2014!

 

A jako vždycky touto dobou - jak prázdniny přišly, tak také odešly, všichni jsme už zase zpátky, vyvětraní, vykoupaní, odpočatí - no, jak kdo, že ano. Ale my jsme kromě odpočívání i zapracovali a tak vám pro zpříjemnění prvních školních, nebo pracovních dnů přinášíme opět update vašich oblíbených knihoven.

 

Máme tu i jeden nový návod, a hromadu cheatů, úplně nových i třeba jenom updatovaných. Někteří naši přispěvatelé přes prázdniny nespali a tak jsme měli co zařazovat. Málo, ale aspoň něco. A jak my, příznivci počítačových her říkáme: nemusí pršet, jen když kape!

 

Takže si počtěte v našich nových updatech, a nezapomínejte, že potebujeme i nadále vaše postřehy, tipy a cheaty a posílejte nám je, co se do nás vejde - a do nás se vejde hodně, to nám můžete věřit!

 

A je tu ještě jedna bombová zpráva - alespoň jeden člen naší redakce konečně prolomil hranice a dostal se do mezinárodních herních vod - naše Kajlin začala - světe div se - překládat hry do češtiny. Jak se jí to daří, můžete posoudit sami zde : http://www.adventuregamestudio.co.uk/site/games/game/1793/ . Pro úplnost - je to samozřejmě adventura, se zajímavým nápadem, a - samozřejmě - skvělým překladem do češtiny! Vyzkoušejte a napište nám své názory!

 

 

Starší zpráva: Editorial č. 159
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.