1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 151 Ing. Miroslav Moucha | 4. 12. 2014

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 12/2014!

 

Tak se opět potkáváme u předvánočního, a tudíž posledního letošního updatu. Doufám, že jste všichni přežili ve zdraví Mikuláše, a to jak vy doma, kteří jste určitě byli celý rok hodní, tak i nadpřirozené bytosti, pokud se jim k vám ovšem povedlo doklouzat a vyhnout se samostřílům a plamenometům našich dětiček.

 

Máme tu pravidelný update, který kromě pravidelné dávky cheatů obsahuje i jeden nový text ke hře GTA 3 - díky našemu (ne)pravidelnému přispěvateli Janu Hlaváčkovi. Děkujeme jemu i všem vám, kteří jste letos překonali vrozenou lenost, sedli ke klávesnici, napsali a poslali nám nějaký příspěvek a od vás všech ostatních, doufám, příspěvky potečou proudem v příštím roce! I když, jak my říkáme, nemusí pršet, jen když kape! :-)

 

Užijte si vánoc, pohody a dárků, které dostanete, ale i těch, kterými chcete někoho potěšit - nejhorší je, když dáváte dárek, který se takříkajíc "neujme". Pořádně oslavte konec roku, ale s třeskavinama opatrně! Nezapomeňte, že budete potřebovat všechny prsty, abyste nám mohli hned po Novém roce poslat příspěvky do updatů roku 2015.

 

Starší zpráva: Editorial č. 162
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.