1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 155 Ing. Miroslav Moucha | 3. 9. 2015

Ahoj všichni opět u nové verze vašich oblíbených knihoven 9/2015!

(update č. 155)

 

Po prázdninové přestávce jsme tu opět s dalším updatem, kterým vám - alespoň doufáme - zpříjemníme cestu do školy, nebo do práce. Dokonce jsme dostali u pár návodů, takže můžeme vyjít takříkajíc s plnou parádou. Omlouváme se Juraji Hájovskému, jehož text ke hře Velvet Assassins se nám nezatoulal, naopak byl zpracován a přidán do databáze, ale automaticky zaškrtávané políčko <Zařadit do příštího updatu> se automaticky nezaškrtlo a tak ho můžete v knihovně vidět až nyní, a to i jeho obrázkovou verzi v knihovně Návody+. Kromě něj jsme ještě přidali nový návod na Star Wars: The Force Unleashed od tandemu Kika a Kaake. Na rozdíl od tandemu Kiki a Maki se nerozešli (asi nemají stejného trenéra) a tak se s jejich texty budeme snad i nadále setkávat. Samozřejmě nechybí pravidelná dávka cheatů.

 

Sluší se ještě zmínit o jednom updatovném textu a sice na hru Command&Conquer 3: Tiberium Wars od našeho autora píšícího por přezdívkou p3rsh1ng. Tento "update" je totiž tak masivní, že se jedná prakticky o dva nové návody přidané do původního textu, takže příznivci téhle hry by ho rozhodně neměli přehlédnout!

 

V knihovně Návody+ máme tentokrát dokonce dva nově zařazené texty: kromě již zmíněného průvodce ke hře Velvet Assassins je to ještě text Honzy "HLAVY" Hlaváčka mapující sošky ve hře GTA: Vice City.

 

Během prázdnin se v naší redakci neudálo celkem nic moc pozoruhodného, ale s klidným svědomím můžeme říct, že na internetové verzi Cheatra se pracuje s plným nasazením a snad už brzy budou i nějaké viditelné výsledky. A máte se opravdu na co těšit! Jeden z našich blízkých spolupracovníků použil v této souvislosti adjektivum "kulervoucí". Pevně věříme, že to nemyslel doslova :-).

 

Starší zpráva: Editorial č. 170
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.