1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 39 Ing. Miroslav Moucha | 1. 10. 2003

Ahoj všichni!

 

Další verze knihoven je na světě a co se týká návodů, musíme říct, že je docela pěkně nabitá. Do nové verze knihovny Návody se nám vešlo hned 51 nových textů a do Návodů + jsme přidali 7 textů. A to nám ještě dobrých 30 textů zbylo do dalších verzí!! Byli jste opravdu pilní, takže my jsme zase měli dost co dělat. Samozřejmě, i naše časové možnosti jsou omezené, a proto se nám do nové verze nevešlo všechno to, co bychom tam chtěli dát - a co byste tam vy chtěli vidět. Takže moc vás prosíme - pokud v téhle verzi zrovna ten svůj návod, text nebo příspěvek nenajdete, nezoufejte, nenadávejte nám, ale obrňte se trochou trpělivosti. Určitě se ho dočkáte v některé z příštích verzí.

 

No, a teď by bylo načase chválit taky trochu adresně, že ano. Neboť chvály není nikdy dost. Jak se kdo činil, to můžete dobře posoudit i z našeho přehledu autorů - tahle rubrika si už získala své stálé místo v knihovně. Hodně příspěvků do téhle verze poslali například Jan "Cepin" Dohnálek, nebo Lukáš "Scorpio" Černý. Ale absolutní jedničkou se stal náš - skoro bychom mohli říct "zahraniční" spolupracovník Anh Hai Le (Dark Angel). Má už na kontě 34 návodů a jak sám tvrdí, útočí na zatím neoddiskutovatelné prvenství Mirka Mouchy. K tomu sice ještě bude potřebovat hodně času a práce, ale jestli bude postupovat takovým tempem, jako v téhle verzi, tak kdo ví - třeba za chvíli budeme přepisovat dějiny :-).

 

Co říct závěrem ? Právě procházíme dost těžkým obdobím v soukromém životě a zatím nevíme, jakým způsobem se to odrazí na našem - i vašem - programu Scorpions WinCheater. Je možné, že do několika příštích verzích budeme schopni zařadit menší počet příspěvků, než dosud, ale doufáme, že čas všechno srovná a my budeme moct zase fungovat tak, jak jste zvyklí. Držte nám palce a - teď už se jděte potěšit s novou verzí knihoven vašeho oblíbeného programu!

 

A to je vše přátelé!

 

Mirek a Honza

Novější zpráva: Editorial č. 40
Starší zpráva: Editorial č. 39
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.