1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 40 Ing. Miroslav Moucha | 1. 11. 2003

Ahoj všichni!

 

A jsme tu s další verzí našich knihoven, tentokrát má jubilejní, kulaté číslo - 40. Díky tomu, že jsme si navzájem podali pomocné ruce, se nám podařilo i do této verze přidat slušné množství nových textů. Opravdu musím poděkovat Ondrovi Mirtesovi a Michalovi Kročovi, bez nich by se mi to nepovedlo. V knihovně Návody+ najdete sice jenom čtyři nové texty - návod na Posla Smrti, průvodce ke hře Bulánci a dále návod na Dungeon Master 2 a ještě tipy a triky na hru UFO : Aftermath, ale zato do knihovny Návody se nám povedlo dostat celé tři desítky nových textů, mezi nimi i návody na takové pecky, jako je třeba Max Payne 2, Tomb Raider : Angel of Darkness, nebo už zmiňovaná česká adventura Posel Smrti (v tomto případě ovšem bez obrázku, ten najdete jenom v textu v knihovně Návody+). Celkový počet textů v této knihovně dosáhl úctyhodného čísla - rovných 700!!

 

Jako v každé verzi, i tentokrát platí to, co píšeme vždycky - že se nám do nové verze nevešlo všechno to, co bychom tam chtěli dát - a co byste tam vy chtěli vidět. Takže jako obvykle Vás prosíme - pokud v téhle verzi zrovna ten svůj návod, text nebo příspěvek nenajdete, nezoufejte, nenadávejte nám, ale obrňte se trochou trpělivosti. Určitě se ho dočkáte v některé z příštích verzí.

 

Těžké období, o kterém jsme se zmiňovali v minulém editorialu bohužel ještě stále pokračuje, ale i přesto doufáme, že se nám podaří (pokud mi to kluci už nehodí na hlavu :-) i nadále dávat dohromady všechny updaty tak, abychom my (i vy) všichni byli spokojeni.

 

Mirek a Honza

Novější zpráva: Editorial č. 41
Starší zpráva: Editorial č. 40
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.