1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 41 Ing. Miroslav Moucha | 3. 12. 2003

Ahoj,

 

zdravím všechny příznivce Scorpions Wincheatra a našich návodových knihoven zvlášť! Setkáváme se zřejmě u posledních letošních verzí Vašich oblíbených knihoven, tentokrát s číslem 41. Do knihovny Návody jseme přidali 12 nových textů, do knihovny Návody+ jenom čtyři, ale zato pěkně "výživné". Najdete tu návod na akční pecku Call of Duty s množstvím obrázků a obsáhlý text ke hře Might & Magic 8 se spóóóustou tabulek. Připomínám, že oba texty najdete pouze v knihovně Návody+. A opět musím poděkovat oběma kolegům - Ondrovi Mirtesovi a Michalovi Kročovi. Jejich pomoc je pro mě v současné době skutečně neocenitelná. A ještě jeden special thanks,

 

a sice pro Honzu Svatoše za pochopení a pomoc v těžké situaci. Víc to tady rozmazávat nebudeme (že jo, Honzo ? :-), ale budiž zde zaznamenáno, že Honza je kamarád a za to mu děkuju. A za druhé chci Honzovi poděkovat taky za pomoc při úpravě rozsáhlého obrázkového textu ke hře Half Life: Counter Strike, který Vám určitě přineseme v některé z příštích verzí (že jo, Honzo ? ;-).

 

No a protože je to pro letošek poslední editorial, tak vám všem přeju hezké vánoce, ať máte všichni pod kokosákem pořádně naježíno (a nejen ponožky a kapesníky, ale taky to, co jste si opravdu přáli dostat :-) a ať se nám všem v příštím roce daří víc, než v tom letošním. Užijte si to, pořádně se nacpěte kaprem a cukrovím, nepodpalte barák od prskavek (hasiči si taky chtějí užít vánoce :-) a nezapomeňte, že hned po Novém roce jsme tady zase s novou verzí Vašeho oblíbeného programu. No teda ... aspoň doufám :-)).

Novější zpráva: Editorial č. 42
Starší zpráva: Editorial č. 41
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.