1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 43 Ing. Miroslav Moucha | 3. 2. 2004

Ahoj všichni!

Vítáme všechny příznivce knihoven návodů, dnes už u 43. verze! Nejprve bychom Vám chtěli poděkovat za pochopení minulého, poněkud chudšího updatu. Díky za Vaší podporu, pomoc i pochvalné maily, věřte, že nám to všechno opravdu moc a moc pomáhá.

 

V dnešních updatech jsme se pokusili Vám to vynahradit - posuďte sami, jak se to povedlo. V knihovně Návody najdete 16 nových textů, např. návod na hru Enter the Matrix, Silent Hill, nebo Indiana Jones and the Emperors Tomb. Do knihovny Návody + jsme tentokrát přidali 9 nových textů (což je na tuhle knihovnu celkem slušný přírůstek, to jistě uznáte). Jsou tam např. návody na zbývající Silent Hilly (2 a 3), nebo návod na Resident Evila, či text ke hře Might & Magic 9 doplněný o řadu barevných tabulek. Takže pěkné počteníčko a samozřejmě doufáme, že Vám i trochu pomůžeme ve Vašem paření PC her.

 

A teď bychom tu měli dvě upozornění pro všechny autory návodů :

 

1) Přestože jsme Vám v rubrice Desatero pro psaní návodů napsali v jakém formátu byste nám měli své texty posílat, chodí nám od Vás příspěvky třeba i ve formátu html, s příliš dlouhými tabulkami apod. V rámci možností se snažíme všechno vyřešit, ale v poslední době se nám v poště objevují i příspěvky, které je potřeba v podstatě celé znovu přepsat, např. když jsou celé, mnohastránkové texty bez diakritiky, anebo dokonce napsané celé jenom samými velkými písmeny!! Příspěvků je hodně, chceme Vám jich dát do nové verze vždy co nejvíc a proto jsme museli přistoupit k radikálnímu opatření. Pokud nám tedy budete posílat příspěvky v takovéto podobě, počítejte s tím, že je prozatím nebudeme zpracovávat, zařadíme je do našeho archivu a pokud jednou, někdy budeme mít čas, tak je přepíšeme a zařadíme. Děkujeme za pochopení.

 

2) V poslední době se začínají od Vás objevovat malé textíky, které nám posíláte. Jsou to kraťoulinké návody na jeden, nejvýše dva odstavce, většinou na nějaké krátké free hry. Připadá nám poněkud nepatřičné je zařazovat mezi "regulérní" návody (ostatní autoři by se přece jenom mohli cítit poněkud dotčení), ale na druhou stranu je nám líto tyto textíky nezařadit, když už jste je napsali a poslali nám je. Proto jsme se nakonec rozhodli, že všechny tyto "ultrakrátké" návody zařadíme, ale do knihovny Cheaty. Věříme, že se toto řešení bude zamlouvat i Vám.

 

A ještě bychom Vás chtěli požádat, abyste nám nenadávali a necítili se dotčení, nebo poškozeni, když zrovna ten Váš text v nejnovějším updatu nenajdete. Všechny Vaše texty máme v archivu a zařazujeme je postupně tak, jak je stíháme opravit a upravit, aby je bylo možné uveřejnit v knihovně. Díky.

 

A na závěr bychom ještě chtěli poznamenat, že si stále ponecháváme výhradní právo rozhodovat o tom co, kdy a kam zařadíme a co ne. Takže nám, prosíme, ve svých příspěvcích nepředepisujte, do které verze, nebo do které knihovny máme Váš příspěvek zařadit, nebudeme na takové připomínky brát zřetel. Děkujeme za pochopení.

 

Takže se mějte, užijte si to a u příští verze zase ahoj!

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 44
Starší zpráva: Editorial č. 43
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.