1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 44 Ing. Miroslav Moucha | 3. 3. 2004

Zdravíme všechy příznivce návodových knihoven!

 

Vítáme vás všechny u nové verze, tentokrát už s číslem 44. a myslíme si, že tento update bude (opět) stát za to. V knihovně Návody je 23 nových textů, např. český návod na GTA Vice City (zatím jsme měli jenom slovenský), nebo návody ke hrám Freedom Fighter, Jedi Knight: Jediacademy a mnoho dalších.

 

V knihovně Návody+ najdete 6 nových textů, např. The Elder Scrolls: Bloodmoon nebo Hidden&Dangerous 2. Po dlouhé době jsem konečně také našel čas, abych sám něco napsal - v knihovně Návody.+ najdete ode mně text k zatím poslednímu, pátému dílu upírské ságy ze země Nosgoth - Legacy of Kaine : Defiance.

 

Pokud se týká přehledu autorů, můžete se sami přesvědčit, že pořadí na prvních třech místech se zatím v téhle verzi nemění, ale je možné, že to už dlouho nevydrží. Kdo ví ? Vzkaz pro An Hai Le : opravdu jsem přidal všechny tetxy, které jsem tu od tebe měl - proto má taky tahle verze 752 textů a ne 750, jak jsem původně plánoval - zkrátka máš někde chybu ve výpočtech! :-)

 

To by bylo asi všechno. Doufáme, že i tahle verze se vám bude líbit a že svému oblíbenému Scorpions WinCheateru zachováte přízeň.

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 45
Starší zpráva: Editorial č. 44
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.