1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 45 Ing. Miroslav Moucha | 3. 4. 2004

Ahoj lidi!

 

Jsou tu další - velikonoční - verze vašich oblíbených knihoven Návody a Návody +. Ty dnešní mají sympatické číslo 45. A to nejen proto, že zrovna tolik právě nedávno bylo jejich nejvrchnějšímu šéfovi - Mirkovi :-). A co vám přinášíme nového ? Updaty jsou výživné - do Návodů se nám vešlo 28 nových textů, to jde, ne ? Mezi nimi najdete např. dlouho žádaný návod na Aquanox a Mirek napsal nový návod na krásnou adventuru Syberia.

 

V knihovně Návody+ najdete 4 nové texty - také sháněný návod na Die Hard: Nakatomi Plaza převzatý z Abecedyher, přehled potvor ze hry Gothic 2, návod s obrázky na klon GTA s názvem The Simpsons: Hit&Run a konečně návod na Homeworld 2.

 

Pořadí na prvních místech v tabulce autorů návodů se nám začíná pomaloučku měnit - první místo je už obsazeno dvěma autory, kteří mají na svých kontech zatím shodný počet návodů - 70. Kromě Mirka Mouchy je to pilný spolupracovník Anh Hai Le (Dark Angel). Mirek v nejbližší době žádnou "návodovou explozi" nepřipravuje (podle tajných zákulisních zpráv chystá zatím jediný návod na hru Broken Sword 3). Naproti tomu od Anh Hai Leho máme do příští verze knihoven už teď připravené 3 texty, takže je víc, než jisté, že v příští verzi knihovny budeme - vlastně poprvé od vzniku přehledu autorů - svědky změny na prvních místech. Zdá se, že už i v našem - a vašem - Scorpions WinCheatru bude slavit úspěch proslulá východní pracovitost :-).

 

A ještě bychom chtěli poprosit všechny autory o pochopení - byli jste opravdu pilní (že by to dělalo to jaro ? :-)) a poslali nám spoustu textů. Opravdu jsme nemohli všechny dát do téhle verze - jednak by byl update příliš veliký, jednak bychom to ani nestihli všechno upravit a zařadit - ale nebojte se, vaše texty se nikam neztratily, máme je na disku (asi okolo 30ti textů) a objeví se v další verzi. Takže nám nepište a nenadávejte, že právě ten váš text nemůžete v knihovně najít. Počkejte si do další verze, určitě tam bude. Děkujeme!

 

A než skončíme s tímhle editorialem, tak tady máme ještě jednu věc. S touhle knihovnou ani s naším programem to sice nijak přímo nesouvisí, ale hodit se to může, tak tady to je : máme kontakt na spolehlivou rodinnou účetní firmu v Praze. Kdybyste tedy někdo potřeboval pomoct s účetnictvím, nebo udělat nějaké daňové přiznání (já vím, je už sice trochu pozdě, ale konec konců - za rok nás to všechny čeká znova, že jo ? :-)), nebo třeba byste věděli o někom, kdo by mohl něco takového potřebovat), máte dvě možnosti. Buď nám napište a my vás s nimi obratem spojíme, nebo se můžete mrknout na stránky http://ucto.scorpions.cz, kde najdete bližší informace i mailové spojení.

 

Užijte si jara a pomlázky, koukejte pořádně seřezat holky (ale s citem - ony by vám to mohly vrátit :-)) a zachovejte nám přízeň do dalších verzí!

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Starší zpráva: Editorial č. 45
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.