1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 47 Ing. Miroslav Moucha | 3. 6. 2004

Ahoj lidi!

 

Přinášíme opět nové updaty Vašich oblíbených knihoven a opět jsou docela slušně nabušené. V knihovně Návody.

máme pro vás rovných 850 textů, např. návod na Call of Duty, pár nových textů na sérii her GTA, návod na Hitman 3: Contracts, nebo návod na poslední kousek z upírské série Legacy of Kain - Defiance.

 

V knihivně Návody + najdete pět nových textů. Je tu text s podrobnými mapkami ke hře Gothic 2, dále 2 textíky do GTA VC, které přinášejí nejrůznější mapky a informace kolem gangů ve hře, Návod na Painkillers text ke hře Skyroads, všechno samozřejmě s obrázky.

 

Jak se vyvíjí situace v žebříčku autorů ? Anh Hai Le pouze upevnil svoji první pozici (a zdá se, že mu to stačí, protože moc nových textů už poslední dobou neposílá, že jo ? :-)), Mirek Moucha má stále svoji druhou příčku (ta mu, jak to vypadá, zase nějaký čas vydrží :-) a nejzajímavější situace je asi teď kolem třetího místa. Tam se zatím drží pořád Jan Dohnálek "Cepin", ale na záda mu dýchá Patrik Krkoška, který má na kontě jen o jediný návod méně!! Takže jsme zvědavi, jak se bude situace vyvíjet dál.

 

Závěrem bychom vám chtěli poděkovat za váš zájem a podporu - věřte, že je to pro naši práci pravdu neocenitelné! A samozřejmě také za vaše příspěvky, které od Vás pořád chodí s neztenčenou silou. Děkujeme! Ale zároveň bychom Vás chtěli požádat o pochopení a trochu trpělivosti. V našich osobních životech totiž opět dochází k zásadním změnám, které mohou a pravděpodobně i budou mít vliv na to, kolik času budeme schopni věnovat práci pro Cheatra, ať už se nám to líbí, nebo nelíbí. Takže je pravděpodobné, že v příštích updatech vám nebudeme schopni přinést tolik nových příspěvků jako doposud. Zkrátka budou updaty o něco hubenější. Ale na druhou stranu se budeme snažit pro vás vybírat opravdu jenom ty nejlepší texty. Doufáme, že i přesto nám i nadále zachováte vaši přízeň. Děkujeme!

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 48
Starší zpráva: Editorial č. 47
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.