1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 48 Ing. Miroslav Moucha | 3. 9. 2004

Ahoj lidi!

 

Po delší odmlce opět zdravím všechny uživatele a přispěvatele téhle knihovny! A hned zkraje se omlouvám za tu dlouhou dobu bez updatů. Bylo to způsobeno náhlým a úplným kolapsem mého počítače. Sice trvalo několik týdnů, než se ho podařilo znovuoživit a stálo mě to novou základní desku a nový harddisk, ale alespoň se podařilo zachránit celý archiv návodů ze starého harddisku, takže můžu opět v podstatě bez větších problémů pokračovat. A to ještě další týdny strávím stahováním a tříděním všech mailů, které mi mezitím od vás přišly!

 

Od tohoto čísla budou také bohužel poněkud "hubenější" updaty než na jaké jste byli dosud zvyklí. Doufám, že to pochopíte a nadále nám zachováte přízeň. Za to zase pro změnu může moje nové zaměstnání, které mi - alespoň prozatím - zabírá víc času, než to předcházející. Přesto ale budu dělat všechno proto, abyste v téhle knihovně našli pokaždé něco nového. Samozřejmě - pomohlo by, kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl s tzv. "černou" prací, ale toho dobráka (nebo spíš smělce, jak říká klasik :-)) bych chtěl vidět! Takový nešťastník by totiž ode mě dostával balíky neupravených textů, které by musel přeformátovat a graficky a barevně upravit tak, aby se mohly zařadit do knihovny. Taky by musel být dost dobrý čestinář, aby byl schopen opravovat chyby, kterých se někdy ve vašich návodech najde víc než dost. Navíc by musel počítat s tím, že ho budu honit a proklínat ho, když nedodá upravené texty včas do uzávěrky. A to všechno prosím bez nároku na honorář! Ale zase by měl naši (i vaši) neskonalou vděčnost :-).

 

No a ještě jedno upozornění : už dost dlouho máme v knihovnách Návody a Návody+ textík o psaní návodů (Desatero), kde máme i základní pravidla pro psaní návodů pro Cheatra (formátování textů, obrázků apod.). Hodně z vás ale jako by ten text nečetlo, nebo ho alespoň důsledně ignorovalo. Prosíme vás - všechny přispěvatele - snažte se řídit našimi radami, podstatně tím urychlíte zařazení svého návodu do knihovny. Texty, které nejsou naformátované, nebo dokonce s gramatickými chybami, budou bohužel čekat až ve druhé řadě, až se k nim dostaneme. Nedá se nic dělat, textů máme moc a jsme na to ... vlastně jen já sám. Takže to prosím vás pochopte. Jo a ještě jedna věc - tyhle pravidla NEPLATÍ pro cheaty - tam je naopak lepší je posílat v normálním TXT formátu.

 

A ještě jedna prosba : když nám posíláte texty - návody a hlavně cheaty - v příloze mailu, nnezapomeňte svoje jméno a mail napsat taky do toho přiloženého souboru!!

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 50
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.