1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 49 Ing. Miroslav Moucha | 3. 9. 2004

Ahoj po prázdnínách!

 

Zdravím vás všechny u poprázdninového "nářezu"" s číslem 49! Je to tak, zatímco vy jste si užívali na zámořských zlatých plážích, střídali luxusní hotely po týdnu a chytali bronz na odporně komfortních jachtách, my jsme byli tady a v potu tváře pro vás připravovali update, abyste ho měli hned jak přijedete, nachystaný na našem webu :-). A po několika hubených měsících se nám opět podařilo dát dohromady trochu větší update - tak si ho pěkně vychutnejte!

 

V knihovně Návody+ upozorňujeme na velmi pěkný návod na akční pecku Far Cry, v knihovně Návody je novinek spousta, za všechny snad jmenujme několik textů na hru Batterfield 1942 a její datadisky, dále návod na třetí díl Harryho Pottera (H.P. and Prisoner of Azkaban), návod na hru Pompei - Legenda o Vesuvu a text k mission packům ke hře Earth 2140.

 

A teď tu máme největší novinku tohoto čísla - soutěž! Možná jste už někde nějakou zmínku četli, ale od tohoto čísla to začíná být skutečnost, zkrátka jak se říká - jde do tuhého. V každém čísle budeme vyhlašovat nejpilnějšího přispěvatele , který od nás obdrží jedno číslo časopisu Game Star s DVD/CD podle vlastního výběru. Ale pozor - nebudeme rozhodovat čistě jenom podle kvantity, ale také podle kvality příspěvků! V tomto čísle zcela přesvědčivě vyhrál autor návodů Jan "Cepín" Dohnálek, který nám poslal neuvěřitelné množství příspěvků - více než 70 textů. Všechny jsme je ještě ani zdaleka nestihli do tohoto čísla zařadit, ale až se nám to povede, je víc než pravděpodobné, že to pořádně zamíchá pořadím na prvních třech místech v tabulce přispěvatelů! Takže gratulujeme a v příštím čísle je tu nová šance pro všechny ostatní!

 

Jenom ještě upozorňujeme, že soutěž není omezena jen na autory návodů, týká se přispěvatelů všech kategorií (cheaty, eggy, mobile eggy, cheaty na Playstation, X-Boxy atd.). Takže v příštím čísle si můžete přečíst kdo vyhrál třeba v úplně jiném editorialu úplně jiné knihovny. Pochopeno ? Sláva! :-)

 

V minulém editorialu jsme napsali takový "povzdech", že bychom potřebovali lidi na úpravu textů pro Cheatra. Přestože byla tato "náborová agitka" napsána způsobem spíše odrazujícím, tak k našemu velkému překvapení měla úspěch! Dnes tedy můžeme poděkovat Michalu Deusovi, že se přes všechna varování odvážil a nabídl nám svou spolupráci. Některé texty v tomto čísle již pro vás upravoval právě on. Doufejme, že vydrží naši neustálou nespokojenost a vytýkáni chyb a chybiček a bude nám pomáhat i nadále - je to totiž jediná cesta k tomu, abychom mohli pro vás připravovat updaty v takové velikosti, na jakou jste byli zvyklí. Takže : Michale, díky a hlavně vydrž! :-).

 

Tak to je pro dnešek všechno. Děkujeme všem autorům návodů, kteří nám poslali nějaký příspěvek a zvlášť děkujeme těm, kteří si vzali k srdci naše ponaučení a posílají nám již návody naformátované tak, aby se daly bez problémů a bez dlouhého přepracovávání zařadit do knihovny. Mějte se a u dalšího čísla zase ahoj!

 

Mirek Moucha a Honza Svatoš

Starší zpráva: Editorial č. 49
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.