1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 51 Ing. Miroslav Moucha | 3. 11. 2004

Vítáme vás u 51. verze návodových knihoven!

 

Další update je pro vás hotový a připravený pro vaše mlsné hard disky a procesory. A máme tady pro vás i pár novinek. Tak za prvé jsme přidali novou položku (je poslední v "modrých" položkách) s názvem Ultrakrátké návody. Občas se nám v poště vyskytnou opravdu velmi krátké návody, třeba i jenom na jeden odstavec a my nevíme co s nimi. Zařadit je do návodů jako plnohodnotnou položku se nám nechce. Pár jsme jich už zařadili mezi cheaty, kam se hodí alespoň svým rozsahem. Ale nyní se nám jich sešlo trochu víc najednou a tak jsme se rozhodli udělat pro ně samostatnou položku, ve které jsme tyto textíky abecedně seřadíli, aby se vám v nich dobře hledalo. Navíc máte hned na začátku seznam všech textů, které zatím jsou v položce obsaženy. Tak doufáme, že se vánm toto řešení bude líbit!

 

Další pecka je pro všechny autory návodů. Aktualizovali jsme položku Desatero pro psaní návodů - najdete tam nejen spoustu rad a tipů pro psaní návodů pro náš program, ale taky link na speciální Editor RTF textů - rozhodně si to nenechte ujít!

 

Možná jste si všimli, že je v tomto updatu poměrně dost zelených (updatovaných) textů. Je to tím, že se už pomalu začal rozjíždět Anh Haiův projekt (vy, kteří sledujete naši poradnu, už asi víte, o co jde). Anh Hai Le vyhlásil křížové tažení proti neautorským návodům, kterých máme v knihovně asi necelé dvě stovky, převážně ještě z dob průkopnických. K tomu účelu kolem sebe soustředil skupinu autorů, kteří se na tom chtějí podílet. Anh Hai vypracoval kompletní seznam neautorských návodů (je k vidění i na poradně) a všichni společně se budou snažit napsat místo nich návody nové, vlastní a my je budeme postupně - ta jak nám je budou dodávat - v naší knihovně vyměňovat. Budou vždy označeny zelenou barvou, jako položky updatované, abyste viděli, jak jim jde práce od ruky :-). Přejeme Anhaiovcům hodně sil a doufejme, že se jim podaří nakonec zcela neautorské návody z naší knihovny vymýtit! Pokud by jim někdo z vás chtěl ještě pomoci, spojte se přímo s Anh Haiem a on vám řekne co a jak (mail : haianh@seznam.cz). Případně se můžete mrknout semhle : http://scorpions.cz/poradna/viewtopic.php?t=5963.

 

Poslední novinkou je Černá listina. Je to zkrácená verze té, kterou najdete i na našem webu. K jejímu založení nás donutil případ několika návodů, kvůli kterým jsme museli opravovat 50. verzi našich knihoven. A protože už máme dost psaní a varování, že chceme, aby nám tito "autoři" posílali pouze své vlastní návody a ne opsané, tak jsme přistoupili k tomuto brutálnímu kroku. Doufáme, že zrovna tahle položka zůstane tak skromňoučká, jak je a že se moc rozšiřovat nebude :-).

 

Ing. Miroslav Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 52
Starší zpráva: Editorial č. 51
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.