1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 52 Ing. Miroslav Moucha | 3. 12. 2004

Ahoj všichni!

 

Měsíc je opět za námi a tak tu máme nové verze návodových knihoven, tentokrát s číslem 52. Protože bylo přece jenom míň času - měl jsem hodně cestování - tak jsou updaty o něco hubenější, ale určitě i tak stojí za to.

 

Aktualizovali jsme - opět díky vašim připomínkám a příspěvkům - dvě doprovodné položky - Slovníček herních žánrů a Zkratky. Doufáme, že se vám vylepšení bude líbit.

 

Nových textů je o něco méně, ale najdete tu třeba nejnovější pecku - návod na Half Life 2 (mimochodem - v knihovně Návody.

+ najdete další text k Half Life 2, tentokrát o nepřátelích, se kterými se ve hře potkáte). Oba tyto texty jsou od Anh Haie. Dál máme pro vás třeba návod na Neverwinter Nights, nebo obsáhlý text ke hře Deus Ex od Cheysuliho - troufám si říct, že co v tomhle textu o Deus Ex nenajdete, tak to už snad ani nestojí za to.

 

Kromě toho najdete v knihovně 9 nových textů od nejnovějšího člena našeho týmu - Kajlin. Jako jedinou dívku v týmu ji všichni obletujeme a hýčkáme (že jo, Honzo ? J) a Kajlin se snaží. Zatím sice píše jenom kratší texty na hry menšího rozsahu, ale to je dáno jejími možnostmi, nebo lépe řečeno možnostmi jejího PC vybavení. Ale doufáme, že i její členství v týmu snad přispěje k tomu, aby se to změnilo a těšíme se, že se od ní dočkáme i dlouhého textu na nějakou pecku. Podle stylu jejího psaní to bude určitě bomba, tak jí všichni držme palce!

 

I tentokrát musíme poděkovat našim pomocníkům, především Mdeusovi a DevelXovi za pomoc při úpravě návodů a taky Anh Haiovi. Musíme říct, že se jeho projekt celkem slušně rozjel - pevnou rukou vede svůj tým a brutálně likviduje jeden neautorský text za druhým - díky, dobrá práce!

 

Tak si to užijte, vyždímejte z Mikulášů co se dá a dejte si pozor, ať vás nevezme čert! J Další verze - no, ta bude vlastně až po vánocích, takže hlavně pohodu a dobrou náladu! Dárky potěší, ale víme všichni, že přece jenom nejsou na vánocích to nejdůležitější. Ale stejně vám všichni přejeme ať máte pod stromečkem naježíno každý přesně to, co chcete (a co si určitě zasloužíte J)!

 

Ing. Miroslav Moucha a Honza Svatoš

Novější zpráva: Editorial č. 53
Starší zpráva: Editorial č. 52
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.