1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 53 Ing. Miroslav Moucha | 31. 12. 2004

Zdravíme všechny naše příznivce a uživatele v novém roce 2005!

Tak už se nám zase další rok překulil a Scorpions WinCheater jede pořád dál! Doufáme, že už jste si vyčistili hlavičky po bujarém silvestrovském veselí a pilně sosáte novou verzi! Pro Vaši informaci - a pro pořádek - má číslo 53.

 

Opět jsme přidali dalších 15 výživných textů - 10 textů do Návodů a 5 do Návodů +. Opět svými texty přispěli - mimo jiné - Anh Hai Le, Kajlin (na základě nezvratných důkazů jako je test DNA a její totální neznalost vietnamštiny byly již vyvráceny dohady o tom, že je sestrou Anh Haie a její přezdívka vznikla zkomolením jména Hai Lin, ale na druhou stranu - kdo ví ? ;-)) a také novopečený člen našeho týmu Michal Deus, který nám již několik měsíců pilně pomáhal jako externí spolupracovník. Pokud mu jeho nadšení a píle vydrží, bude se jeho podíl na práci v našem týmu do budoucna určitě neustále zvyšovat! S několika slovenskými texty nám opět pomohl DevelX a pár textů jsme dostali i od sekty "přepisovačů" vedené jejím duchovním vůdcem Anh Haiem :-). Všem děkujeme a pracujte a pište dál, ať máme co dát do dalších verzí našeho programu!

 

Na závěr jenom jedna prosba pro všechny autory : kontrolujte si v aktuální knihovně (tzn. vždy s posledním updatem), které texty už máme v programu zařazené, ať zbytečně nepíšete to, co už někdo před Vámi napsal! Opravdu není možné, abychom měli třeba 3, nebo 4 duplicitní texty o zbraních v Half Life 2 apod. Je to jenom škoda Vaší zbytečné práce a času, protože duplicitní texty opravdu nemůžeme zařazovat, i když se Vám subjektivně samozřejmě zdá, že právě ten Váš text je lepší, delší, propracovanější - opravdu to nejde. Pokud si nejste jisti, napište nám a zeptejte se, my Vám řekneme, jestli podobný text už máme anebo ne.

 

Pokud jedete na hory, tak si to užijte, pokud Vás čeká zkouškové období, tak hodně úspěchů (a pamatujte na to, že zkouška udělaná "za lidovku" je taky udělaná, ať si říká kdo chce co chce :-), a všichni se mějte jak chcete a ahoj u další verze našich - a Vašich - knihoven!

 

Honza Svatoš a Mirek Moucha

Novější zpráva: Editorial č. 54
Starší zpráva: Editorial č. 53
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.