1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 54 Ing. Miroslav Moucha | 1. 2. 2005

Ahoj lidi!

 

Měsíc pryč a nová verze knihoven je tady! Ta dnešní má už číslo 54 a přináší vám standardní update - 10 nových textů v Návodech a 5 vNávodech +. Tak si hezky počtěte a teď už honem k největší změně - novince tohoto čísla.

 

Michal Deus, nováček v redakčním týmu, opět o něco povýšil. Převzal do své kompletní správy knihovnu Návody+, určitě ji bude vést tak dobře, jako před ním Mirek Moucha, který se už těší, že mu konečně zbude nějaký čas na psaní nových návodů - ale možná je na svůj věk jenom trochu naivní J. Ale abychom to nezamluvili - odteďka můžete příspěvky s obrázkama posílat už rovnou Michalovi na adresu mdeus@centrum.cz.

 

A ještě než skončíme - tentokrát to bude o něco kratší - máme tu jednu prosbu. V poslední době se nám množí případy, kdy nám posíláte návody, které nemůžeme uveřejnit. Buď proto, že jsou přímo opsané z našeho programu, pouze je v záhlaví uveden jiný autor (!!!), anebo se jedná o doslovný překlad ze slovenštiny, přičemž originál je opět již zařazen v našem programu. Tak takovéhle příspěvky opravdu nemůžeme zařazovat. Pokud už vám vadí, že na nějakou hru máme jenom slovenský návod, dejte si s tím trochu práce a napište návod vlastní, uveřejňovat doslovný překlad jako autorský text by v tomto případě bylo už opravdu trochu moc.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 55
Starší zpráva: Editorial č. 54
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.