1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 55 Ing. Miroslav Moucha | 1. 3. 2005

Ahoj lidi!

Jako vždycky - nová verze, nový editorial. Dnes taková, řekněme polojubilejní verze - s číslem 55. A je opět trochu výživnější, tak doufáme, že se vám bude líbit. Zařadili jsme 22 textů do knihovny Návody. Původně jich mělo být 20, ale protože se nám jich sešlo víc a bylo nám líto kterýkoli text vypustit, tak jsme nakonec ponechali v updatu všech 22 textů. Do knihovny Návody+ jsme přidali 10 textů. Opět začal psát návody Anh Hai Le a hodně příspěvků poslala také Kajlin. Celkově se už mezi autory návodů propracovala na 6. místo, což je za tak krátkou dobu v týmu opravdu výkon!

 

Po dlouhé odmlce přispěl taky dvěma texty Mirek Moucha - napsal pro vás návody na adventury Crystal Key 2 a Atlantis Evolution - obě pecky z dílny CENEGA. České návody na tyto hry nenajdete zatím nikde jinde, než právě tady, v našem programu!

 

Kdo z vás četl pozorně minulý (hlavní) editorial Honzy Svatoše, určitě se dočetl o nové celoroční soutěži pro všechny autory návodů o předplatné časopsu GameStar. Bližší informace si můžete od této verze přečíst v nové textové (modré) rubrice nazvané vynalézavě a originálně SOUTĚŽ. Určitě to nepřehlédněte, šanci má pořád ještě každý z vás!

 

Poslední novinka se týká našeho přehledu autorů - na úplný závěr rubriky autorů jsme doplnili seznam autorů, kteří pro nás píší tetxy a návody exkluzivně.

 

A ještě tu máme na závěr jednu prosbu : máme připravený k zařazení pěkný návod na hru The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay. Ale máme s ním menší problém. Nějak se nám totiž ztratilo jméno autora tohoto textu. Takže tímto prosíme autora, který ho napsal a poslal nám ho, aby se k němu přihlásil a napsal nám, abychom mohli návod co nejdříve zařadit do knihovny. Děkujeme.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 56
Starší zpráva: Editorial č. 55
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.