1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 56 Ing. Miroslav Moucha | 1. 4. 2005

Ahoj všichni!

Máme tu - jak jinak ? - další verzi vašich oblíbených knihoven. Má číslo 56 a je to opět malý důvod k oslavě - díky dostatku vašich příspěvků a našeho času se nám povedla opět krásně zarovnaná čísla. V knihovně Návody máme pro vás rovných 1100 textů a v knihovně Návody+ zase 150! Uznejte, že je to docela výkon :-). A jsou to texty, které rozhodně stojí za to!

 

V knihovně Návody je to např. návod na detektivní adventuru Sherlock Holmes: Mystery of the Mummy, nebo návod na Half-Life: Condition Zero, o který jste si napsali. Díky úspěšnému jednání s webem www.abecedaher.cz jsme pro vás mohli zařadit další žádané návody, např. na Witzzardry 8. V Návodech+ zase mimo jiné najdete návod na jinou pecku - Tony Hawks Pro Skater: Underground 2.

 

Doufáme, že nám zachováte přízeň a i přes právě probíhající explozí jara si najdete čas i na náš program. Samozřejmě, pokud právě vyrážíte ven, abyste sbalili svou první (druhou, třetí...) holku (jako Honza), nebo se chystáte po zimě prověřit vaši oblíbenou znovu otevíranou zahradní hospůdku (jako Mirek), nebo máte v plánu zkontrolovat nové přírůstky drůbeže (jako někteří jiní z nás :-)), tak to má určitě prioritu - neváhejte a běžte! Ale každé rande jednou skončí, i z hospůdky se člověk nakonec musí vrátit domů a váš Cheater tady bude na vás věrně čekat, a to prosím bez jediného slova výčitky! Tak si toho važte, neřádi! :-))

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Starší zpráva: Editorial č. 56
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.