1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 57 Ing. Miroslav Moucha | 1. 5. 2005

Ahoj všichni u verze s číslem 57!

Tak a je tu další verze knihovny, tentokrát vysloveně jedničková. Proč ? No - podívejte se na čísla, označující počty příspěvků v knihovně - 1111 položek, 11 nových, 11 doplněných a 11 odskokových! Tolik jedniček pohromadě jste v životě neviděli ani ve svých žákovských knížkách, studijních průkazech, indexech, nebo co právě zrovna používáte.

 

Také jsme opět aktualizovali rubriku ultrakrátkých návodů - najdete tam dva nové textíky.

 

Do knihivny Návody+ bylo přidáno standardně 5 textů (Michal si jak se zdá drží dlouhodobě svoji laťku :-)) a samozřejmě jako vždy, velice výživných. Najdete tu texty s obrázkama na takvé pecky jako Pět kouzelných amuletů, nebo Chronicles of Riddick.

 

A teď ještě malé upozornění pro všechny autory. V poslední době jsme měli malé nedorozumnění kvůli návodu a tak bychom vás chtěli upozornit na to, že si jednak vyhrazujeme právo na redakční úpravu textů (fonty, zarovnání apod.) a za druhé, že autor, který nám pošle svůj návod abychom ho zařadili do Cheatru zároveň souhlasí s tím, že nám text propůjčuje k časově neomezenému používání a nemůže nám ho odebrat kdy chce a jak se mu zlíbí! A tím že nám svůj návod pošlete, tak předpokládáme, že jste s těmito podmínkami srozuměni a že s nimi souhlasíte. Samozřejmostí zůstává, že chceme jen autorské návody, nikoli kradené kopie!!

 

No a ještě tu mám pár zpráviček z domova :

 

Michal Deus vede knihovnu Návody+ už déle než čtvrt roku a nutno říct, že ji vede vzorně. Dokonce tak vzorně, že uvažujeme o nějaké odměně. Možná mu svěříme všechny ostatní knihovny a potom webové stránky a pojedeme si někam pořádně odpočinout (ne že bychom to už nepotřebovali!).

 

Honzovo trauma z postupujícího jara zřejmě dostupuje vrcholu. Proslýchá se, že změnil taktiku i cílovou věkovou kategorii. Nic bližšího nám není známo, víme jen, že si neustále mumlá něco o bonbónech a o kozičkách. No a vzhledem k tomu, že před jednou nejmenovanou pražskou základní školou se v poslední době objevuje zamyšlený pán s pytlíkem bonbónů v ruce - kdo ví. Jen není jasné, jestli bonbóny nabízí žákyním, nebo učitelkám. Je sice pravda, že sortiment bonbónů každý den obměňuje, ale protože chodí před školu ráno místo odpoledne, bude mít asi zase smůlu.

 

Kajlin se překonává. Do tohoto čísla knihovny přispěla hned sedmi pěknými návody! Tolik se snaží na sebe upozornit (jak sama přiznala, balí na psaní návodů kluky - i když po pravdě netušíme jak to funguje) a Honza nevidí a neslyší. Nedá se nic dělat Kajlin - musíš počkat, až se Honza vrátí domů pro nový pytlík bonbónů - a při té příležitosti si na chvíli zapne počítač. Jen jestli si toho stihne všimnout! Možná by dobrým nápadem byla obdoba dopisů - huláků známých z Harryho Pottera, v tomto případě by se ovšem spíše mělo jednat o dopisy - kopáky.

 

Mirek - o něm nemáme žádné zprávy. Od té doby, co si pro svého miláčka (= jeho výkonný počítač) zakoupil novou televizní kartu, je nadobro ztracen. Ladí, šteluje, vychytává a nadává. Ale je to dobré, už prý má i obraz! Ještěže nám alespoň pomohl napsat tenhle editorial! Kromě toho řeší krizi středního věku, ve kterém se nedobrovolně ocitl, ale zdá se, že má řešení na dosah. Půjde zřejmě o deficit železa, protože jsme zjistili, že si na okraj svých poznámek připsal slovo "FERUM". Zlí jazykové ovšem tvrdí, že se jedná o zkratku fernet + rum.

 

Mirek + Honza - konečně se podařilo uskutečnit velké klání v - bowlingu mezi oběma šéfy SWCh. Nutno říci, že se Mirek na zkrácené dráze s kuželkama na šňůrkách (!!) necítil příliš ve své kůži, přesto se mu ale podařilo z 9 her jednou vyhrát - blahopřejeme!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 58
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.