1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 58 Ing. Miroslav Moucha | 1. 6. 2005

Zdravíme všechny naše uživatele a příznivce!

 

Je tu poslední předprázdninová verze vašich oblíbených knihoven s číslem 58! Opět jsme se snažili, abyste si přišli na své. V Návodech najdete 19 nových položek a 10 jsme doplnili o nové informace. V Návodech+ najdete standardních 5 nových textů (Michal zřejme odmítá zvednout laťku, ale nedivme se, návodů s obrázky nikdy nebylo a není na rozdávání). Také jsme opět přidali pár textíků do rubriky ultrakrátkých návodů.

 

V uplynulém období se nám sešlo pár mailů se žádostmi jak na obrázky - víme, že občas není jednoduché obrázek správně naformátovat. Pokud si tedy již opravdu nevíte rady, pošlete nám obrázek tak, jak ho máte a my už si s tím nějak poradíme.

 

A ještě něco málo k naší soutěži - dlouhodobě se moc nemění náš seznam autorů, kteří soutěží aktivně o předplatné časopisu GameStar. Není to tím, že bychom snad chtěli někomu nadržovat, ale jak se zdá, návody prostě píšou stále ti samí lidé. Čím to asi bude ? Je už sice skoro půl roku pryč, ale pokud se vám zdá, že to už nemá cenu, tak nemáte pravdu! Jestli se ještě chcete zúčastnit naší soutěže, máte pořád ještě šanci! Pošlete nám alespoň 5 kvalitních návodů na počítačové hry a budete zařazeni do slosování.

 

A jestlipak máme nějaké nové drby ? No, něco málo se snad najde :

 

Honza podle posledních zpráv začal pěstovat oční sex. Neptejte se co to je, Honza nám odmítl prozradit podrobnosti (asi ví proč). Bude to ale asi pěkná divočina, dámy v autobuse prý padají do mdlob. Jediná známá obrana prý je vyhýbat se pohledu z očí do očí. Moc platné to ale asi nebude, protože Honza studoval hypnózu u známého světového mága Davídka Čuprfílda.

 

Xmilek se už dost dlouho neohlásil s novým dílem Ptakomixu. Údajně proto, že podle posledního šokujícího odhalní naší SIS (Sco-informační služba) se pod nickem Ptapta skrývá právě on sám a už ho nebaví nás tahat za fusekli a ztrapňovat sám sebe.

 

Mirek odjel (údajně služebně) do Uherského Brodu a od té doby je nezvěstný. Buď ho drží v zajetí nějaká kyprá moravačka, nebo byl uvězněn militantní skupinou moraváků "Vlašák" ve vinném sklípku a nemůže (nechce ?) odtud ven.

 

Proradný číňan Wu Fang (dříve Anh Hai - čtěte odhalení v hlavním editorialu) se rozhodl pomstít klanu Scorpione a na redakční radě odpálit speciální kuřecí nálož umístěnou na vlastním těle. Jediným výsledkem této akce je to, že jsme teď zásobeni pečenými kuřecími stehny na příštích dvacet let.

 

Michal Deus je tvrďák! Přestože byl podroben scorpionímu mučení třetího stupně, odmítl zvednout laťku a nadále trvá na pouhých pěti návodech na jednu verzi. Proslýchá se, že pokud nezmění názor, dostane od Dona Scorpioneho nové, slušivé, betonové polobotky. Uvidíme, jestli nezměkneš, kamaráde!

 

Nedobytná Kajlin se údajně konečně rozhodla!! Když předtím sjela velkou vodu a sebe, přislíbila konečně svoji ruku (a ostatní příslušenství) Donu Scorpionemu. Svatba bude malá a nenápadná, pouze pro rodinné příslušníky a příbuzné (ne víc, než 300 hostů). Finanční dary jsou vítány (o číslo účtu stačí požádat na ženichův mail).

 

Záliba Ondry Mirtese ve slonicích je prý už minulostí. Ale nepleťme se, Ondra je vykuk. Určitě už pro nás chystá další překvapení. Jen nevíme, jestli to budou tentokrát mamutky, nebo kolibřice.

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 59
Starší zpráva: Editorial č. 58
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.