1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 59 Ing. Miroslav Moucha | 1. 7. 2005

Ahoj u prázdninové verze knihoven!

Je léto, sluníčko svítí, pravděpodobně jste spíš někde u vody (jen zoufalci jako my buší do počítače) a těšíte se na báječné zahraniční dovolené u moře, na horách, nebo na tichomořských ostrovech, kde neplatí mezinárodní zatykač (my se zase těšíme jak budeme otročit na zahradě, nebo na chalupě u rodičů, kde zásadně ty njtěžší a časově nejnáročnější práce vycházejí vždycky přesně na ty nejteplejší a nejkrásnějšáí dny). Přesto ale doufáme, že si najdete chvíli na prohlídku nových knihovne, které jsme pro vás na prázdniny připravili (my jsme si taky našli čas na výrobu updatů, tak kušte!)

Prázdninové verze mají pořadové číslo 59, takže během prázdnin, nebo hned po nich (podle toho, jak to stihneme) bude verze s číslem pěkně kulatým.

 

V knihovně Návody najdete 20 nových textů, samozřejmě nemůže chybět návod na největší herní událost poslední doby - GTA San Andreas, a to hned ve dvojím provedení. Jeden návod je náš redakční, v rekordním čase ho spáchali Anh Hai Le a Filip Richter a najdete ho i v knihovně Návody+ s doplňujícími obrázky. Ten druhý návod je od Davida Hořínka. Oba texty se nám tu sešly skoro současně, a tak jsme si ušetřili rozhodování a zařadili je oba dva. Hrajte podle toho, který se vám bude víc líbit. Michal Deus taky nezahálel a dal vám do prázdninové verze knihovny Návody+hned 16 nových textů, takže rozhodně máte co číst.

 

Na závěr - jako obvykle - ještě pár drbů (moc jich není, ale nebojte se, během prázdninových cest se jistě nějaké zase nasbírají :

 

Honza skončil s očním sexem. Partnerky prý nepodléhají a nepřináší to prý zdaleka takový požitek jako klasika. Problém je v tom, že Honza tím pádem zanevřel na všechny dívky a chce seknout se sexem úplně. Najde se čistá děva, která ho zachrání ? Nabídky posílejte do redakce!

 

Mirek se nám opět vrátil ze svých moravských cest se zásadním poznatkem : dobrý člověk ještě žije, na Moravě slivovici pije! Ale prý s ňou kurevsky šetří, sviňa! Mirek se sice snažil přimět dobrého člověka k "ulétí" slivovice tím, že na oplátku nabízel štamprlu calvadosu z vlastních, severočeských jablek, ale vyšel opět naprázdno, pouze se zdrcujícím hodnocením : "Tož, kdo toto pálel, nasrať na ruky a nepustiť k vodě!" Jak je vidět, bude třeba najít ještě lepšího člověka, kerý slivovicou šetřit nebude. A to rychle - slivovica, jak známo, je lék a my jsme móóóc nemocní!

 

O Wu Fangovi, proradném Číňanovi (dříve Anh Hai) není nic známo. Podle posledních zpráv klesl tak hluboko, že prý pomáhá nějakému bezvýznamnému černošskému gangu v nějakém zapadákově - něco jako San Andreas, znáte to někdo ?

 

Michal Deus není tvrďák! Speciální scorpioní mučení třetího stupně mělo nakonec úspěch a do této verze již Michal přidal plných 15 textů. Na jeho obhajobu budiž řečeno, že scorpioní mučení ještě nikdy nikdo nevydržel, ale nechtějte vědět podrobnosti. Kdybych vám to řekl, musel bych vás zabít.

 

Kajlin se opět rozmyslela. Utekla Honzovi přs řeky a hory, čímž ho - neplavce a nešplhavce - nadobro setřásla ze své stopy a vyřadila ze hry. Asi se v ní ale hnulo svědomí, protože se ozvala a nabídla Honzovi údajně rovnocennou náhradu v podobě jiných jihočeských divoženek, mezi nimiž nechybí dokonce ani její vlastní sestra!

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 60
Starší zpráva: Editorial č. 59
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.